ZŠ Červená Voda
Navigace: Škola » Absolventi
Škola v obraze

Absolventi naší školy

Jméno
Rok
Zobrazit všechny absolventy

2016 - 17, IX. třída

Třídní učitel: ing. Drážný Ladislav

2016 - 2017, IX. třída, třídní učitel: ing. Drážný Ladislav

Anderlová Katrin, Borovičková Štěpánka, Brůnová Veronika, Cinková Justýna, Čermáková Lucie, Dostálková Veronika, Dostálová Adéla, Hanousková Michaela, Horníčková Nikola, Höhn Matěj, Jahn Josef, Kunák David, Náhlík Marek, Pejchal David, Popelář Jakub, Severinová Markéta, Špárníková Kateřina, Valenta Lukáš, Vaníčková Lenka,  Wawrzyczek Martin 

2015 - 16, IX. třída

Třídní učitel: Mgr. Fojtík František

2015 - 2016, IX. třída, třídní učitel: Mgr. Fojtík František

Andrlová Aneta, Blümelová Barbora, Bubelová Pavlína, Černohousová Martina, Durnová Karolína, Filková Eliška, Hegerová Viktorie, Hošková Vladimíra, Hůlka Václav, Koubová Simona, Kruttová Natálie, Linhart Tomáš, Macková Aneta, Mrázková Kristýna, Víchová Tereza, Vencová Natálie, Háva Lukáš

2014 - 15, IX. třída

Třídní učitel: Mgr. Válek Radim

2014 - 2015, IX. třída, třídní učitel: Mgr. Válek Radim

Antl Dan, Antl Richard, Blűmel Šimon, Csaszárová Monika, Fuchs Jan, Habarta Ondra, Halbrštát Šimno, Kosek Patrik, Krutta Jakub, Macek Adam, Packová Jana, Pavelka Ondra, Severin František, Sonntag David, Studený David, Wawrzyczková Hana

2013 - 14, IX. třída

Třídní učitelka: Mgr. Renáta Drážná

2013 - 2014, IX. třída, třídní učitelka: Mgr. Renáta Drážná

Beňová Vanesa, Borovičková Šárka, Durnová Gabriela, Fňouk Milan, Fuchsová Lucie, Hečková Kristýna, Hoško Pavel, Choleva Daniel, Jahnová Marie, Jandová Nikola, Kašecký Tadeáš, Kopecký Jaroslav, Korálek David, Kunák Dominik, Mišenčíková Martina, Nelhybelová Gabriela, Pinkasová Alena, Pinkasová Kristýna, Šnevajs Tomáš, Tahalová Kamila, Valouchová Michaela, Šítek Michal.

2012 - 13, IX. třída

Třídní učitelka: Mgr. Tomášková Věra

2012 - 2013, IX. třída, třídní učitelka: Mgr. Tomášková Věra

Bittnerová Adéla , Brůnová Aneta , Bulová Pavlína , Čermák Jaroslav , Čermák Miroslav , Černý Dominik , Faltová Sára , Hájková Anna , Hannichová Kristýna , Havlenová Jaromíra , Horálková Markéta , Hnátnický Daniel , Hnátnický Martin , Jelínek Jakub , Máca Šimon , Minář Matouš , Němcová Michaela , Orlitová Vilma , Ptáček Jaroslav , Randisová Alena , Reichl Karel , Sonntag Štěpán , Šlajs Marek , Špárníková Michaela , Vágner František , Víchová Barbora , Votoupal Šimon , Grežo Radek.

2011 - 12, IX. A.

Třídní učitel: Mgr. Fojtík František

2011 - 2012, IX. A., třídní učitel: Mgr. Fojtík František

Apač David , Bártová Zuzana , Bittner Dan , Bogol Luboš , Dono Petr , Douděrová Martina , Durna Filip , Filková Michaela , Havlenová Dagmar , Holubec David , Hůlková Markéta , Jánešová Darina , Kalinová Barbora , Kalousek Josef , Kašecký Šimon , Přikryl Jaroslav

2011 - 12, IX. B.

Třídní učitel: Ing. Drážný Ladislav

2011 - 2012, IX. B., třídní učitel: Ing. Drážný Ladislav

Malečková Kateřina , Matouš Adam , Mrázková Tereza , Nešněra Dan , Novotná Edita , Pavlíková Kateřina , Pecháček Martin , Peichlová Zuzana , Pinkas Jan , Prokop Michal , Segethová Leona , Štogrýnová Gabriela , Vrábelová Barbora , Vyhlídal Daniel , Kejík Josef , Hečková Romana , Bártíková Jana

2010 - 11, IX. třída

Třídní učitelka: Mgr. Harnychová Hana

2010 - 2011, IX. třída, třídní učitelka: Mgr. Harnychová Hana

Černý Petr , Daniel Adam , Dostál Tomáš , Dostálová Kateřina , Horálková Lucie , Jurenka Filip , Kalousek Jiří , Kandráčová Kristýna , Kubíčková Michaela , Kuběnka Robin , Kouba Tomáš , Koubková Lucie , Koutný Josef , Liepoldová Lucie , Mikulášová Kamila , Mlčůchová Renata , Nešněrová Zuzana , Roček Patrik , Stejskalová Mirka , Švestka Josef , Štukin Vjačeslav , Urban Tomáš , Urbanová Kristýna , Zach Pavel , Žebera Miroslav

2009 - 10, IX. třída

Třídní učitelka: Mgr. Veselá Eva

2009 - 2010, IX. třída, třídní učitelka: Mgr. Veselá Eva

Apačová Andrea, Blažková Jana, Bubelová Anita, Bubela Jiří, Bulová Lucie, Csaszár Tomáš, Čermák Josef, Červenková Monika, Fojtek Květoslav, Fuchs Ladislav, Jelínková Markéta, Konyariková Adéla, Korálek Miroslav, Urbanová Věra, Kosek Jakub, Kubitová Marcela, Lichoňová Sandra, Liška Zbyněk, Macek Petr, Müllerová Lucie, Nováková Petra, Sonntag Erik, Stejskalová Karin, Žabková Denisa, Dolečková Jana, Janečková Lucie

2008 - 09, IX. třída

Třídní učitelka: Mgr. Tomášková Věra

2008 - 2009, IX. třída, třídní učitelka: Mgr. Tomášková Věra

Bednář Tomáš, Filek Jaroslav, Hamrlová Eliška, Hnátnický Petr, Hoško Jan, Jašek Jan, Kašková Kristýna, Kejíková Nikola , Kejvalová Jana, Klimešová Karolina, Konyariková Marie, Krejčířová Lenka, Liepold Patrik, Minář Tomáš, Mišenčíková Michaela, Peichl Jindřich, Ploszová Žaneta, Prokopcová Hana, Svoboda Radim, Tomáško Jakub, Vágnerová Sandra, Valenta Zdeněk, Valentová Lucie, Žabka Jakub, Černohous Radek, Šlesingrová Jana, Fedorčáková Veronika, Himová Krystína

2007 - 08, IX. třída

Třídní učitel: Mgr. Fojtík František

2007 - 2008, IX. třída, třídní učitel: Mgr. Fojtík František

Bartoňová Lenka , Bašková Gabriela , Bumbál Martin , Czarna Sabina , Černohous Miroslav , Černohousová Kristýna , Fedorčáková Markéta , Fišerová Veronika , Fojtíková Leona , Haas Patrik , Jurková Lenka , Kacafírek Stanislav , Kejval Jaroslav , Kohlová Michaela , Koryťáková Lenka , Konyarik Pavel , Fedorčáková Kistýna , Koutná Iveta , Kozáková Eva , Mikuláš Michal , Mišenčíková Monika , Pavelková Lucie , Pinkas Josef , Pryymak Zoryana , Švestka Jan , Urbanová Martina , Urbanová Monika , Valenta Patrik , Valíková Žaneta , Vaníček Radim , Behenský Ondřej , Urbanová Vendula

2006 - 07, IX. A.

Třídní učitel: Mgr. Harnychová Hana

2006 - 2007, IX. A., třídní učitel: Mgr. Harnychová Hana

Albertová Adéla , Bartoš Petr , Bilyi Tomáš , Bílý Vilém , Bínová Jiřina , David Ondřej , Durna Miroslav , Filková Pavlína , Haasová Kristýna , Hannich David , Heregová , Monika , Hoško Jakub , Hošková Michaela , Chromec Zdeněk , Jáneš Jiří , Kemler Jiří , Kolbe Zdeněk , Kosek Zdeněk , Pryymak Volodymyr , Jurenková Andrea

2006 - 07, IX. B.

Třídní učitel: Ing. Drážný Ladislav

2006 - 2007, IX. B., třídní učitel: Ing. Drážný Ladislav

Kejíková Veronika , Krobotová Marika , Kubíček Petr , Liepold Daniel , Mareš Tomáš , Matouš Miroslav , Mülerová Klára , Nováková Alena , Orlitová Helena , Pecháčková Sarah , Steineckerová Denisa , Toman Jan , Topič Martin , Kozák Ladislav , Zajíček Jakub , Vlk Ondřej

2005 - 06, IX. třída

Třídní učitel: Mgr. Veselá Eva

2005 - 2006, IX. třída, třídní učitel: Mgr. Veselá Eva

Baranovičová Eva , Bartoň Petr , Bilyi Lukáš , Černohousová Pavla , Dutka Pavel , Chvojan Rudolf , Jandová Dana , Jurenka Jakub , Kacafírková Michaela , Kandráč Josef , Kopsa Adam , Kopsová Eva , Krobotová Radka , Maciejkowá Nela , Macková Iveta , Nelhybel Tomáš , Pavlas Tomáš , Ploszová Zuzana , Pospíšilová Tereza , Valentová Zuzana , Vaníček Josef , Vaňková Veronika , Čech Michal

2004 - 05, IX. A.

Třídní učitel: Mgr. Polanská Monika

2004 - 2005, IX. A., třídní učitel: Mgr. Polanská Monika

Albertová Pavla , Buchtelová Tereza , Černohous Miloš , Davidová Klára , Fedorčák Jakub , Fojtková Eva , Hamrlová Dita , Hoško Marek , Chromá Jana , Jurek Martin , Jurenka František , Jurenková Monika , Kohlová Petra , Mikešová Adéla , Peichl , Tomáš , Matušťíková Veronika

2004 - 05, IX. B.

Třídní učitel: Mgr. Tomášková Věra

2004 - 2005, IX. B., třídní učitel: Mgr. Tomášková Věra

Kolbová Barbora , Kozlovová Nikola , Kutichová Petra , Maleček Michal , Pospíšil Adam , Sagan Radek , Skálová Lenka , Stolarik Vojtěch , Telvák Lukáš , Urbanová Iva , Vogl Zdeněk , Zachová Sabina , Žabka Vojtěch , Adámek Tomáš , Kaňka Jan,

2003 - 04, IX. A.

Třídní učitel: Mgr. Koukalová Olga

2003 - 2004, IX. A., třídní učitel: Mgr. Koukalová Olga

Anderle Martin , Baborák Tomáš , Budišová Monika , Budišová Veronika , Bumbál Tomáš , Dostálová Simona , Durnová Simona,Fedorčáková Sabina , Chromcová Zuzana , Illichmann René , Junek Pavel , Jurenka Petr , Kemler Jan , Krobot Martin , Kulhánek Karel , Liepoldová Veronika , Maciejkowá Klára , Marešová Šárka , Nováková Lenka , Bubák Petr

2003 - 04, IX. B.

Třídní učitel: Mgr. Fojtík František

2003 - 2004, IX. B., třídní učitel: Mgr. Fojtík František

Dobešová Tereza , Podzimková Lucie , Pohl Tomáš , Prokopec Luboš , Sedláčková Michaela , Stavinoha Vít , Stolarik Stanislav , Švestková Kateřina , Telváková Lucie , Toman Jiří , Uhlíř Lukáš , Umlaufová Martina , Urbanová Pavlína , Vaněčková Jana , Vaníček Aleš , Vicenec Aleš , Zach Stanislav , Čech Tomáš , Štička Martin

2002 - 03, IX. třída

Třídní učitel: ing. Drážný Ladislav

2002 - 2003, IX. třída, třídní učitel: ing. Drážný Ladislav

Bednář Martin , Blašková Eva , Černohous Jakub , Černohous Petr , Durnová Dana , Fojtíková Lucie , Hamplová Zdenka , Chládková Zdenka , Jurenka Jiří , Kaška Jakub , Klimeš Martin , Kohl Jindřich , Krobot Petr , Kubita Vojtěch , Macek David , Nováková Iveta , Novotný Milan , Oláhová Žaneta , Pospíšil Ondřej , Rečková Lenka , Schweidlerová Tereza , Slušová Ludmila , Tušinovský Radek , Vaněček Lukáš , Walterová Tereza , Sedláčková Radka

2001 - 02, IX. A.

Třídní učitelka: Mgr. Věra Tomášková

Bednařík Petr, Bín Jan, Budišová Kateřina, Doležal Rudol, fDostálová Simona, Dudka Daniel, Fojtek Zdeněk, Hamrlová Gabriela, Hetclová Klára, Hoško Martin, Chromá Lucie, Kaška Jan, Krobotová Anna, Kubíčková Pavla, Urbanová Lucie, Blašková Gabriela, Chvojan Marek

2001 - 02, IX. B.

Třídní učitelka: Mgr. Eva Veselá

Patkolová Božena, Pavlas Václav, Pospíšilová Petra, Ptáčková Eva, Stejskal Lukáš, Stolarik Petr, Straka Martin, Svatá Radka, Ševců Kristýna, Švestka Pavel, Valentová Renata, Vicenec Ondřej, Vogl Jakub, Fišerová Vladimíra, Tejklová Soňa

2000 - 01, IX. A.

Třídní učitel: Mgr. Bohuslav Rudolf

Bartošová Ev, aBašek Václav, Bittnerová Eva, Bradler Pavel, Čermáková Lenka, Franková Dagmar, Hetclová Pavla, Hkohl Vojtěch, Chládková Lenka, Janda Vítězslav, Ježek Lukáš, Kohlová Ludmila, Kolínková Lucie, Koukolová Jana, Langová Klára, Motyčka Tomáš, Špárníková Regína

2000 - 01, IX. B.

Třídní učitel: Mgr. Polanská Eva

Bártíková Pavla, Hošková Šárka, Klimek Lukáš, Krmelová Barbora, Kubíčková Soňa, Kysilko Filip, Mareš Karel, Mikešová Petra, Nováková Ludmila, Packová Lucie, Prokopcová Renata, Revúsová Eva, Rýznarová Michaela, Starý Bohumil, Stehlík Tomáš, Stolariková Julie, Verner Jakub, Wagner Lukáš, Žabka Josef, Žeberová Alena

1999 - 00, IX. A.

Třídní učitel: Mgr. Koukalová Olga

1999 - 2000, IX. A., třídní učitel: Mgr. Koukalová Olga

Bártíková Martina , Bednařík Milan , Bednaříková Markéta , Braunerová Kateřina , Bureš Štěpán , Burešová Jana , Cinková Helena , Douděrová Eliška , Fojtík Michal , Folbrecht Jiří , Heger Jiří , Hořčičková Petra , Hoško Jiří , Janků Klára , Kejíková Dana , Klimeš Lukáš , Klímová Terezie , Koryťák Marek

1999 - 00, IX. B.

Třídní učitel: Mgr. Fojtík František

Fojtková Hana, Krobotová Monika, Laliková Radka, Macek Michal, Macek Zdeněk, Marek Jan, Nohelová Jana, Novotná Edita, Pavelka Martin, Peichlová Veronika, Petříková Iva, Pospíšil Michal, Sládeček Josef, Stolariková Petra, Uhlířová Věra, Urbanová Olga, Wítková Hana

1998 - 99, IX. A.

Třídní učitel: ing. Ladislav Drážný

Bartoň Jaroslav, Bartoňová Dana, Beschorner Ervín, Bín Jaroslav, Brůna David, Dostálová Marcela, Dostálová Radka, Dušek Lubomír, Havlíček Radim, Hubálek Martin, Jelínková Lucie, Junek Vladimír, Kadrman Martin, Kočajdová Kateřina, Laliková Petra, Motyčka Luboš, Tejkl Jakub, Žáková Martina

1998 - 99, IX. B.

Třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová

Doubínek Jan, Janků Jiří, Macháčková Klára, Marková Marie, Patkolo Jaroslav, Pavelka Tomáš, Pavelová Miroslava, Petra Zajíčková, Pohl Richrd, Pospíšilová Lucie, Rohelová Monika, Sejkora Tomáš, Stehlík Michal, Stejskalová Dana, Stolarik Martin, Švestka David, Telekeš Jan, Turoňová Pavla, Urban Martin, Valentová Marta, Vaněček Tomáš, Veithová Zuzana, Votava Zdeněk

1997 - 98, IX. A.

Třídní učitelka: Mgr. Eva Veselá

Altman David, Anderle Jaroslav, Černohous Martin, Červenková Lenka, Dušková Vendula, Grežová Petra, Hájek Roman, Hájková Pavlína, Heger Tomáš, Hovadová Marie, Hubálek Pavel, Ježek Leoš, Kejíková Lucie, Kleiblová Miluše, Kolmačková Růžena, Kopecký Jakub, Kosová Miroslava, Macek Jan, Peichl Jan

1997 - 98, IX. B.

Třídní učitelka: Mgr. Tomášková Věra

Durna Josef , Haas Ivan , Kunertová Veronika , Kyral Jiří , Marek Jiří , Packová Lucie , Pagáč Patrik , Pavlasová Lenka , Peichl Josef , Petříková Martina , Pohlová Věra , Potloka Jiří , Stejskal Lukáš , Stolarik Jakub , Stolarik Ondřej , Urban Ladislav

1996 - 97, IX. A.

Třídní učitel: Mgr. Krejsa František

Bartoš Radek, Bednařík Jan, Bín Josef, Blümel Martin, Brůhová Martina, Formanová Iveta, Frank Josef, Hegerová Růžena, Herega Tomáš, Hošková Anna, Kolínková Šárka, Pasker Jakub, Pohlová Gabriela, Urban Stanislav Walterová Kateřina, Žejdlík Radek

1996 - 97, IX. B.

Třídní učitelka: Mgr. Eva Polanská

Andrlová Lucie, Bartoňová Lenka, Braunerová Lucie, Brůna Martin, Davidová Marcela, Fojtík Tomáš, Jurenková Helena, Kohl Pave, lKoubková Jaroslava, Pavelka Jaroslav, Pavlas Jiř, íRoučová Martina, Rýznar Stanislav, Řezníček Ladislav, Stolarik Josef, Stolarik Josef, Vološčuk Radek

1994 - 95, VIII. A.

Třídní učitelka: Mgr. Olga Koukalová

Bartoš Pavel, Bednářová Helena, Fišer Tomáš, Grežo Filip, Haas Aleš, Hadač Zbyněk, Jurenka Jiří, Kalous Petr, Koryťáková Kateřina, Koryťáková Pavlína, Ludvíková Petra, Pagáčová Denisa, Ptáčková Květoslava, Stavinohová Marie, Stejskal Tomáš, Žejdlíková Jolana, Žejdlíková Marcela

1994 - 95, VIII. B.

Třídní učitelka: Mgr. Eva Veselá

Bartoňová Zuzana, Brůna Tomáš, Dostálek František, Fojtík Radim, Folbrechtová Zuzana, Hájková Jana, Hošáková Barbora, Končová Bohumila, Koryťák Petr, Kozáková Veronika, Kyral Martin, Macháček Michal, Millerová Andrea, Olbrichová Eva, Pasker Lukáš, Pohl Martin, Pohlová Petra, Sládeček Martin, Stolarik Zbyněk, Vacková Petra, Valentová Dita, Večeř Filip

1993 - 94, VIII. A.

Třídní učitel: Mgr. Fojtík František

Bartoš Petr, Bederka Tomáš, Forman Zdeněk, Kopsa Ivo, Kozák Jan, Krejčí Jakub, Macek Martin, Macková Hedvika, Milták Michal, Mistr Luboš, Peichl Jaromír, Pohl Pavel, Stašáková Kateřina, Stejskal Miloš, Tatai Jiří, Telvák Josef, Urban František, Urban Michal, Urbanová Vladimíra, Vágnerová Anna, Verner Tomáš, Vernerová Marie, Žejdlík Roman

1993 - 94, IX. A.

Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková

Čapková Věra, Hadačová Ivana, Hošková Brigita, Hošková Jitka, Jandová Jitka, Nováková Vendula, Oulehla David, Pohlová Žaneta, Straková Lenka, Telvák David

1993 - 94, VIII. B.

Třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová

Černá Jitka, Černohouzová Zuzana, Divišová Simona, Dostál Ladislav, Hájek Rudolf, Horníčková Šárka, Knápková Kateřina, Korálek Petr, Koukolová Petra, Netušil Jan, Novák Pavel, Polončáková Monika, Pomikálek Martin, Pomikálek Pavel, Řezníčková Iveta, Seidl Petr, Stejskalová Martina, Stolarik Petr, Stolariková Soňa, Špárníková Marika, Štarman David, Vaňková Marcela, Vintrová Eva

1992 - 93, IX. třída

Třídní učitel: Mgr. Dvořák Milan

Bednaříková Romana, Braunerová Monika, Dolný Milan, Fuchsová Lenka, Haasová Alena, Heger Miroslav, Cholevová Milena, Jahnová Kateřina, Kos Roman, Kudláčková Lucie, Podzimková Květoslava, Sittová Ivona, Zedníková Radka

1992 - 93, VIII. A.

Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková

Bederka Lukáš, Bednařík Petr, Bednaříková Hana, Blümel Jiří, Burešová Blanka, Cink Robert, Danczová Žaneta, Demuthová Michaela, Hůlka Pavel, Netušil Jiří, Pacek Zdeněk, Podzimková Andrea, Popelář Bohumil, Purkertová Renata, Rouča Tomáš, Smrčková Olga, Smrčková Petra, Stašáková Petra, Verner Petr, Vyhlídalová Lucie, Vyhlídalová Simona

1992 - 93, VIII. B.

Třídní učitel: Mgr. Fojtíková Zdeňka a Mgr. Bobr Václav

Andrle Vít, Bartoš Jaroslav, Bartoš Zdeněk, David Marek, Forman Tomáš, Hořčičková Lucie, Hošáková Zuzana, Jurenková Michaela, Kopsa Martin, Koubková Lenka, Kozáková Pavla, Ludvíková Helena, Macek Lukáš, Machovič Tomáš, Mareš Petr, Merta Pavel, Olbrichová Lenka, Pavelková Andrea, Skývová Lenka, Vacek David

1991 - 92, IX. třída

Třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová

Bernaříková Pavla, Brůhová Lucie, Hadačová Kateřina, Hadačová Marie, Hamplová Marie, Heger Lukáš, Kokoruďa Martin, Kos Ladislav, Koubek Jaromír, Koukol Petr, Kunertová Monika, Lengyelová Petra, Matoušková Petra, Oulehlová Kateřina, Škrabalová Petra, Vrba Drahomír, Zrubcová Gabriela

1991 - 92, VIII. A.

Třídní učitelka: Mgr. Eva Polanská

Andrle Radek, Gažák Tomáš, Kijek Lukáš, Knápek Martin, Koubek Radek, Koubová Lucie, Krmela Petr, Macek Miroslav, Minář Kamil, Mišenčíková Marie, Pohlová Petra, Purkert Karel, Stašák Pavel, Špárník Radomír, Urban Bohuslav, Zrubec Karel

1991 - 92, VIII. B.

Třídní učitel: Mgr.Milan Dvořák

Božková Petra, Čapek Roman, Černohousová Hana, Dutka Ivo, Grežo Kamil, Hamalová Marie, Jetmar Jan, Jurek Aleš, Končová Anna, Kunertová Renata, Macek Milan, Polanský Marek, Pospíšil Jiří, Skývová Miroslava, Vasserbauer Roman, Vintr Petr, Vorlíčková Michaela, Zakopal Roman

1990 - 91, VIII. A.

Třídní učitelka: Mgr.Stanislava Pejchalová

Durna Petr, Dutka Karel, Hájek Zdeněk, Horníček Vít, Packová Petra, Podzimková Jana, Purkert Luděk, Řezníček Martin, Straka Luděk, Urbanová Iveta, Urbanová Věra, Valenta Jan, Vaníček Tomáš, Vernerová Jana, Voglová Petra, Žejdlíková Martina

1990 - 91, VIII. B.

Třídní učitel: Mgr.Milan Dvořák

Bartošová Pavla, Herega Alexandr, Hošáková Karla, Kleibl Jiří, Kněžková Petra, Konč Marcel, Machovič Josef, Merta Michal, Pavelka Roman, Poláková Dita, Pospíšilová Radka, Ptáčková Lenka, Urban Martin, Valentová Marta, Vítek Jaromír, Vorlíček Martin, Votavová Alena

1989 - 90, VIII. A.

Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek

Bartošová Petra, Bartošová Zdenka, Bednařík Josef, Božek Stanislav, Brůha Jiří, Cink Jaroslav, Demuth Otto, Fedorčák Martin, Filip Petr, Filková Regina, Gažák Jan, Gottwald Miroslav, Haasová Diana, Haas Jiří, Horníček Zdeněk, Hudetzová Hana, Hudetzová Sylva, Choleva Vítězslav, Jurek Petr, Kalousová Eva, Knápek František, Knápek Václav, Konč Michal

1989 - 90, VIII. B.

Třídní učitel: Mgr. František Fojtík

Bureš Josef, Dostál Jiří, Hájek Tomáš, Koubková Pavlína, Kozáková Lenka, Kuběnková Monika, Kudláčková Monika, Nohel Jaroslav, Packová Blanka, Packová Eva, Podzimek Milan, Pohlová Andrea, Pokorná Ivona, Rouča Milan, Sagan Marian, Straka Karel, Štěpánková Jana, Valentová Jana, Vaníček Pavel

1988 - 89, VIII. A.

Třídní učitel: Mgr. Filip Jaroslav

Andrlová Václava, Apačová Zdenka, Blažková Miroslava, Blümelová Helena, Bohuslavová Edita, Brůna Miroslav, Cink Jaromír, Černohous Milan, Danielová Renata, Davidová Radana, Durna Roman, Dvořák Martin, Hamalová Růžena, Hamplová Regina, Harcula Marek, Hás Tomáš, Hubálek Vojtěch, Kubíčková Květoslava, Stejskal Tomáš, Sýkora Milan, Tušinovská Jana, Vacek Jaroslav, Valenta Jan, Vrba František, Zakopal Richard, Žeberová Jana, Žejdlík Ladislav

1988 - 89, VIII. B.

Třídní učitelka: Mgr.Zdeňka Fojtíková

Jetmarová Radka, Kalousová Dana, Kamlar Radek, Klimeš Milan, Kočajdová Andrea, Kysilková Lucie, Mik Petr, Minář Miroslav, Minářová Monika, Náhlík Marek, Pavelka Miroslav, Pavelková Jana, Podzimek Vladimír, Pokorná Marika, Prušková Markéta, Ptáček Lubomír, Purkert Radek, Rohel Roman, Rouča Pavel, Seidl Jiří, Švestka Radoslav, Uhlířová Petra, Vyhlídalová Pavlína, Zrubcová Michaela

1987 - 88, VIII. A.

Třídní učitel: Mgr. Milan Dvořák

Anderle František, Bittnerová Gabriela, Blümel Vilém, Bohuslav Jiří, Davidová Pavlína, Douděrová Petra, Fedorčák René, Filip Oldřich, Filipová Marta, Franková Adéla, Horníček Aleš, Hudetzová Marta, Chládek Milan, Jahn Josef, Kokoruďová Diana, Korálková Lucie, Koubková Miroslava, Krejčí Kamil, Kubíček Oldřich, Kysilková Zuzana, Liška Pavel, Lošťák Jiří

1987 - 88, VIII. B.

Třídní učitelka: Mgr. Eva Polanská

Dospíšilová Renata, Knápek Milan, Ludvík Miroslav, Machovičová Gabriela, Millerová Simona, Minářová Daniela, Mišenčíková Irena, Němec Petr, Olbrichová Hana, Pejchal Martin, Pomikálková Monika, Pospíšilová Iveta, Smrčková Vilma, Svatý Rudolf, Švestková Pavla, Vabroušek Richard, Valenta Libor, Valentová Marcela, Valentová Marie, Vaňková Věra, Večeřová Gabriela, Voglová Pavlína, Žváčková Radmila

1986 - 87, VIII. A.

Třídní učitel: Mgr.Rudolf Bohuslav

Bittner Pavel, Blažková Alena, Brůhová Vladimíra, Cvrkalová Kateřina, Dostálková Štěpánka, Fuchs Jan, Gažáková Pavlína, Hamala Jan, Hauková Zdeňka, Heger Marek, Hudetz Michael, Hůlka Karel, Jandová Hana, Kadlčíková Jaroslava, Klimešová Alena, Knápková Pavlína, Kohlová Jana, Korálek Miroslav, Kuběnka Petr, Kubíček Josef, Kubíček Pavel, Kubíček Radim, Liepold Radek, Liepoldová Lenka, Růčka Stanislav

1986 - 87, VIII. B.

Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková

Apačová Bohumila, Brůnová Jana, Daniel Kamil, Kurečková Ludmila, Lošťáková Jitka, Malek Pavel, Malošíková Marie, Matoušek Petr, Mílová Monika, Minář Petr, Mišenčík Jaroslav, Nezbedová Jana, Pavlů Vladimír, Peichl Jiří, Petr Jiří, Pokuta Dezider, Poláková Blanka, Rašková Marcela, Rohel Jan, Stejskal Stanislav, Urban Pavel, Vacková Lenka, Vágner František, Venclová Radka

1985 - 86, VIII. A.

Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek

Bittner Petr, Bohuslavová Marta, Čermáková Marcela, Čeřen Jaroslav, David Alfréd, David Martin, Dvořáková Zdeňka, Faltejsek Zdeněk, Friml Radek, Gregorová Růžena, Hamala Stanislav, Hoško Pavel, Hošková Jitka, Jahn Pavel, Janda Petr, Januš Daniel, Kašecký Milan, Klimešová Iveta, Koubková Iva, Krejčí Marek, Krejčová Iveta, Mik Roman

1985 - 86, VIII. B.

Třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová

Kuběnka Josef, Liepold Pavel, Martinec Roman, Millerová Marcela, Nedopilová Iva, Pavelková Olga, Ptáček Slavomír, Ptáčková Růžena, Saganová Pavlína, Sittová Lenka, Suchomelová Věra, Sýkorová Jaroslava, Švéda Jiří, Urban Josef, Valentová Iva, Večeř Daniel, Vorlíček Marcel, Žváčková Dana

1984 - 85, VIII. A.

Třídní učitel: Mgr. Jaroslav Filip

Bartošová Lenka, Bátoreková Josefa, Bittnetová Dita, Cink Petr, Cvrkalová Jitka, David Radovan, Davidová Jana, Douděra Josef, Fedorčáková Iveta, Fedorčáková Petra, Filip Stanislav, Fuchs Ladislav, Hás Zdeněk, Heinschová Růžena, Holeňáková Marie, Hoško Jan, Jetmar Václav, Jurenková Lenka, Kadlčíková Renata, Koubek Jan, Kudláčková Romana, Lišková Ludmila, Ludvík Jiří, Mišenčíková Božena, Neugebauerová Romana

1984 - 85, VIII. B.

Třídní učitel: Mgr. František Fojtík

Doleček Jan, Marková Dagmar, Míková Hana, Mikuláš Pavel, Nohel Martin, Ondrák Jiří, Pejchal Mojmír, Polláková Julie, Popelářová Romana, Pospíšilová Monika, Purkertová Františka, Rolník Pavel, Seidl Libor, Suchomelová Anna, Šemberová Jana, Šlezingrová Renata, Uhlíř Jindřich, Urban Petr, Vabroušková Jitka, Valenta Martin, Valenta Zdeněk, Venclová Ivana, Voglová Radka, Žabka Rudolf

1983 - 84, VIII. A.

Třídní učitel: Mgr. Polanský Josef

1983 - 1984, VIII. A., třídní učitel: Mgr. Polanský Josef

Apač Jiří , Bartošová Dana , Bilyiová Marie , Bul Pavel , Černohous Zdeněk , Čeřenová Jarmila , David Jaroslav , Diviš Josef , Falta Karel , Fedorčáková Helena , Gregor Karel , Harculová Eva , Hegerová Renáta , Jahnová Marie , Kašecký Roman , Kašková Renáta , Kejval Jaroslav , Klimeš Zdeněk , Kočajda Josef , Koubková Renáta , Krejčířová Ilona , Studená Vlasta

1983 - 84, VIII. B.

Třídní učitelka: Mgr. Eva Polanská

1983 - 1984, VIII. B., třídní učitelka: Mgr. Eva Polanská

Koutný Josef , Kuběnková Zdeňka , Kubíčková Lenka , Liepold Milan , Liepold Roman , Liška Jiří , Machovičová Romana , Malošíková Marcela , Nezbeda Miroslav , Pavlasová Anna , Pecha René , Rouča Jaroslav , Sitta Jaromír , Sotonová Naděžda , Stejskalová Zdeňka , Straka Luboš , Sýkorová Jolana , Valentová Jana , Vlčková Anna , Žebera Karel

1982 - 83, VIII. A.

Třídní učitel: Mgr. Rudolf Bohuslav

1982 - 1983, VIII. A., třídní učitel: Mgr. Rudolf Bohuslav

Bátoreková Věra , Černohous Pavel , David Petr , Dolečková Milena , Dostálová Iva , Doubínek Antonín , Dražilová Jana , Faltejsková Jana , Feltl Karel , Hamala Vít , Hásová Radka , Hauková Marta , Haupt Pavel , Joštová Marie , Jurenková Milena , Kaška Pavel , Kejvalová Zdeňka , Klimešová Olga , Klimková Jitka , Knápková Marcela , Koukolová Hana , Kuběnková Blanka , Kubíček Petr , Kubitová Marcela , Luňáčková Věra , Maciejkow Petr , Málek Karel , Mynařík Miroslav , Novotný Miroslav

1982 - 83, VIII. B.

Třídní učitel: Mgr. Milan Dvořák

Doleček Robert, Klein Adolf, Merová Renata, Pavelka Vladimír, Pavlů Stanislav, Peichlová Jiřina, Pejchal Jaroslav, Petr Jan, Pišl Vladimír, Podzimek Václav, Pospíšilová Lenka, Rašek Michael, Reichlová Květoslava, Rohelová Hana, Rouča František, Sagan Radek, Stavinoha Jiří, Stejskalová Zdeňka, Suchomelová Dana, Topičová Lenka, Urban Jaroslav, Urban Petr, Vacková Jana, Vaněček Vlastimil, Vašatová Dita, Zavadilová Jolana, Zedníková Zdeňka, Zemanová Jana

1981 - 82, VIII. třída

Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková

1981 - 1982, VIII. třída, třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková

Bilyiová Eva , Bobrová Ivana , Čermák Miroslav , Durna Jiří , Frimlová Renata , Gregor Stanislav , Haas Petr , Haasová Zuzana , Hauptová Hana , Hegerová Anna , Charvát Pavel , Jurenka Jiří , Jurenková Marcela , Kohl Pavel , Koubek Gustav , Kozák Miroslav , Kubitová Adéla , Kudláčková Hana , Lipenská Jarmila , Macková Ludmila , Martin Poláček , Náhlíková Hana , Náhlíková Iveta , Nikodémová Hana , Poláková Růžena , Polanský Josef , Pospíšil Jaroslav , Prušek Martin , Ptáček Miroslav , Sedlák Pavel , Scheuer Petr , Stavinohová Eva , Švestka Josef , Urban Jiří , Vašatová Dagmar , Vogl Zdeněk , Žabková Lenka

1981 - 82, IX. třída

Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek

Baranovičová Ivana, Bartoš Petr, Batoreková Anna, Bubela Jiří, Fedorčák Miroslav, Hasová Helena, Kosek Zdeněk, Machovič Luděk, Mikuláš Josef, Pospíšil František, Rečková Věra, Revús Pavel, Sedlák Ivo, Valentová Dana, Zach Vladimír, Zavadilová Eva

1980 - 81, IX. třída

Třídní učitel: Mgr. Jaroslav Filip

Apač František, Bartoň Miroslav, Bartoš Ladislav, Bílý Vilém, Bilyi Jan, Dostál Jan, Feltlová Jana, Filipová Milada, Gaigerová Renáta, Heger Zbyněk, Lipenská Ilona, Mareš Zdeněk, Nedopilová Dana, Pluhař Karel, Podzimková Milena, Prokopec Petr, Rečko Evžen, Rouča Jiří, Sedláček Pavel, Stolarik Jan, Straková Jarmila, Urban Radoslav, Vacková Ivana, Valenta Milan, Voglová Hana

1980 - 81, VIII. A.

Třídní učitel: Mgr. František Fojtík

Brůhová Alena, Dostálková Naděžda, Hegerová Dagmar, Jelínek Vlastimil, Kašecká Jana, Kejíková Zdeňka, Kozák Ladislav, Němec Roman, Malošík Jaroslav, Polanská Iva, Šejnová Eva, Valenta Luděk, Vaněčková Pavla

1980 - 81, VIII. B.

Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek

Danišová Jitka, Fedorčáková Soňa, Chromý Květoslav, Jošt Jiří, Kaška Jiří, Klímová Marie, Kühnová Eva, Rolníková Jana, Švéda Richard, Tichá Věra, Vicenec Radek, Žíla Luděk

1979 - 80, IX. třída

Třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová

1979 - 1980, IX. třída, třídní učitelka:  Mgr. Stanislava Pejchalová

Apač Milan , Baranovičová Dana , Bátoreková Dana , Beran Milan , Blašková Katarína , Bořil Jiří , Čermák František , Davidová Anna , Davidová Helena , Dražil Vladimír , Durna Miroslav , Elnerová Ivana , Faltová Lenka , Fedorčáková Lenka , Illichmannová Renata , Jandová Dana , Jurenka František , Koutná Ilona , Kozáková Vlasta , Kubů Václav , Pekarčíková Libuše , Kulhánek Karel , Ploszová Olga , Poláchová Karla , Polláková Libuše , Reichl Jan , Schnaubertová Eva , Skala Miroslav , Stejskal Miroslav , Švábová Věra , Švestková Milena , Tušinovská Jana , Urban Lubomír , Valenta Milan

1979 - 80, VIII. A.

Třídní učitel: Mgr. Jaroslav Filip

David Karel, Davidová Růžena, Hás Leoš, Hás Libor, Klimeš Jaromír, Kühn Jiří, Polák Rostislav, Ptáčková Hana, Scheuer Jan, Vagnerová Eliška, Waltrová Hana

1979 - 80, VIII. B.

Třídní učitelka: Mgr. Zdeňka Fojtíková

Bartoš Ladislav, Bátoreková Eva, Hamala Antonín, Peichl Jan, Smrčka Pavel, Topič Josef, Zeman Josef

1978 - 79, IX. třída

Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková

Bubelová Věra , Cink Josef , Cirjaková Ivana , Dostál Pavel , Fedorčák Jiří , Hamrle Josef , Hauk Miroslav , Hoško František , Jelínek Milan , Jurenka Petr , Kejíková Hana , Koubková Alena , Kozák Jan , Liška Petr , Marešová Eva , Obdržálková Ivana , Pejchal Miroslav , Podzimková Soňa , Poláková Iveta , Revús Petr , Sedláčková Jana , Stavinohová Jana , Stolariková Emílie , Schnaubert Jiří , Špaček Jiří , Vabroušek Pavel , Vágnerová Iva , Zach Stanislav

1978 - 79, VIII. A.

Třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová

1978 - 1979, VIII. A., třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová

Bartošová Hana , Bílá Eva , Danišová Alena , Filipová Anna , Chromý Vladimír , Knápek Josef , Malina Robin , Ohlídalová Ivana

1978 - 79, VIII. B.

Třídní učitel: Mgr. Josef Polanský

Jurek František, Prokopec Radomír, Segeth Petr, Vacková Marta, Žáková Šárka

1977 - 78, IX. třída

Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek

Abraham Jiří , Apač Jan , Bednářová Jindřiška , Bílá Jana , Čermák Josef , Čermáková Alena , Daniš Miroslav , Fedorčák Roman , Fedorčáková Marie , Haasová Ilona , Hegerová Kamila , Havránková Vlasta , Hošková Anna , Chládek Bořivoj , Kalousek Karel , Kejík Josef , Kmošek Jiří , Kosková Alena , Krobot Miroslav , Kühnová Vlasta , Luňáček Miroslav , Machovič Luboš , Smrčka Pavel , Stejskalová Milada , Stolarik Josef , Sýkora Lubomír , Timková Anna , Tušinovská Anna , Úradničková Irena , Urban Miloš , Vaníček Josef , Vološčuková Jitka , Žejdlík Miloš , Knápková Jiřina

1977 - 78, VIII. A.

Třídní učitelka: Mgr. Eva Polanská

Bín Vratislav, Gottwaldová Jana, Hamalová Anna, Heger Luboš, Charvát Jaroslav

1977 - 78, VIII. B.

Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková

Ohlídalová Marcela, Skyva Vladimír, Smrčková Zlatka, Sonntag Radek, Šopík Antonín, Švéda Jan, Valentová Anna, Valentová Vlasta

1976 - 77, IX. třída

Třídní učitel: Mgr. Jaroslav Filip

Bednář Josef , Cink Pavel , David Erich , Hoško Eduard , Illichmann Jiří , Moravík Dalibor , Pluhař Jiří , Stavinoha Antonín , Urban Zdeňek , Vološčuk Jaroslav , Walter Josef , Dorňáková Ivana , Grézlová Marta , Hásová Magdaléna , Haasová Miroslava , Kobzová Renata , Koukolová Marta , Kubů Lenka , Kühnová Renata , Marešová Dagmar , Mertová Alena , Němcová Věra , Purkertová Dana , Rýznarová Vladimíra , Stolariková Lenka , Švábová Eva , Švestková Julie , Tichá Jana , Valentová Dana , Veithová Hana , Zemánková Dana

1975 - 76, IX. třída

Třídní učitel: Mgr. Jaroslav Filip

Bartoň Jaroslav, Bien Jaroslav, Blaško Petr, Fišnarová Jaroslava, Horníček Miroslav, Hošková Eva, Jašek Ota, Jurenka Jan, Kalousek Zdeněk, Knespl Václav, Kohl Ladislav, Kopecký Libor, Kühn Vlastimil, Kulhánková Julie, Martincová Irena, Novák Zdeněk, Prokopec František, Schnaubert Jaroslav, Skala Ladislav, Skalová Jana, Sluše Milan, Stejskal Oldřich, Škorvaga Josef, Vaněček Milan, Žerníčková Marta

1974 - 75, IX. A.

Třídní učitel: Mgr. Rudolf Bohuslav

Augustýn Vladimír , Bednaříková Jana , Bien Josef , Bořil Petr , Dorňáková Miroslava , Hamrlová Hana , Hanzlíčková Iva , Herega Jan , Chudá Božena , Jandová Jitka , Kubeňová Helena , Pavelka Jaroslav , Pavlas Václav , Valentová Eva

1974 - 75, IX. B.

Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková

Houžvičková Alexandra , Knápková Marie , Koukolová Ludmila , Odrazilová Věra , Ohlídalová Hana , Pavelka Václav , Pelikánová Tamara , Polláková Iveta , Popelářová Anna , Ptáček Jaroslav , Reichlová Taťána , Revús Stanislav , Štěpán Jaroslav , Švestka Miroslav , Valentová Jana , Vernerová Hana , Vogel Václav , Zachová Jana

1973 - 74, IX. A.

Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek

Bartoň Josef, Bednář Otakar, Folbrecht Milan, Frank Reihold, Kalousek Josef, Koukol Karel, Kutich Zdeněk, Langr Zdenek, Nožka Vladimír, Roušavý Oldřich, Veith Alfréd, Vicenec Jaroslav, Wítek Jan, Bořilová Soňa, Horynová Ivana, Hošková Marie, Jurenková Svatoslava, Koutná Ladislava, Kulhánková Kristýna, Pechová Bohuslava, Podzimková Jana, Skalová Zdeňka, Suchá Dana, Švábová Emílie, Vobořilová Božena, Vyhlídalová Marie

1972 - 73, IX. třída

Třídní učitelka: Mgr. Jana Kvasníková

Augustýn Libor, Luňáček Zdeněk, Baranovičová Miluše, Pavlas Stanislav, Bílý Radomír, Ptáček Václav, Braunerová Marcela, Reichlová Marcela, Cikrýt Milan, Růčka Drahomír, Hoško Jiří, Stolariková Marie, Hošková Lenka, Tempírová Ludmila, Houžvičková Helena, Zachová Dagmar, Lišková Vladimíra, Žerníčková Ilona

1971 - 72, IX. A.

Třídní učitel: p. Hýbl Karel

Dlhá Marie, Francová Ludmila, Jurenková Dagmar, Košek Zdeněk, Krejčová Ivana, Ohlídal Zdeněk, Podzimek Miroslav, Pohl Zdeněk, Pokálená Marta, Polášková Vlasta, Skrášková Květa, Suchomelová Anna, Šlezingrová Soňa, Štarmanová Marta, Vaníčková Anna, Vorlíčková Marie

1971 - 72, IX. B.

Třídní učitel: Mgr. Jaroslav Filip

Beranová Miroslava, Kalousek Miroslav, Klimešová Eva, Kristová Dagmar, Leničová Dana, Macková Marie, Merta Zdeněk, Němec Vojtěch, Ohlídal Miroslav, Steinerová Gertruda, Štětina Jan, Tušinovský Josef, Zachová Hana, Zezulová Jaroslava

1970 - 71, IX. A.

Třídní učitelka: p. Alena Zezulová

Černohous Miroslav, Doležalová Marie, Gablerová Alena, Grézlová Libuše, Kesselgruberová Hana, Kohl Zdeněk, Kopecký Pavel, Kubíčková Věra, Purkertová Jiřina, Rečková Jana, Ručka Pavel, Rybková Olga, Sádlová Marta, Saitlová Miluše, Šarapatka Milan, Šnevaisová Ilona, Štěpánová Dagmar, Trávníček Dušan, Vajdišová Věra

1970 - 71, IX. B.

Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek

Bartoň Václav, Černohous Vojtěch, Dlhý Jan, Fišer Pavel, Franková Zdena, Gubka Antonín, Hošková Marie, Chudá Anna, Ilichmanová Věra, Marek František, Stejskal Alois, Stejskal Jiří, Stolarik Petr, Stolariková Zdena, Tejklová Milena, Valenta Miloš, Vicenec Miroslav

1969 - 70, IX. A.

Třídní učitelka: p. Jiřina Bydžovská

Bederka Ferdinand, Blaha Jiří, Cirjaková Jana, Černohousová Zdenka, Habivský Jan, Hampl Zdeněk, Hanzlíček Jaroslav, Havránek Viktor, Chromý Jan, Jurenka Jiří, Klement Jiří, Knápek Ladislav, Koblížková Vlasta, Koukol Josef, Podzimková Vilma, Skrášková Zuzana, Skulová Věra, Stejsalová Miroslava, Verner Pavel, Vogl František

1969 - 70, IX. B.

Třídní učitel: p. Zdeněk Tejkl

Čermáková Anna, Demčo Jan, Geitzlová Renata, Heckelová Anna, Kopová Zdenka, Koutný Jiří, Krejčová Lenka, Krist František, Kunert Jose, Mikulášová Anežka, Moravíková Naděžda, Mynář Pavel, Obdržálková Zdena, Rýznarová Vlasta, Šebestová Eva, Verner Jan, Vítek Jiří

1968 - 69, IX. A.

Třídní učitelka: p. Alena Indrová

Binarová Dagmar, Brisuda Antonín, Doubnerová Markéta, Herega Alexandr, Hubník Josef, Kadlecová Anna, Kubíčková Zdenka, Lenič Jan, Mareš Petr, Patkolová Miluše, Petrok Julius, Pohlová Vlasta, Purkertová Marie, Rybková Eva, Schmid Vladimír, Šustalová Lenka, Švédová Soňa, Tejkl Milan, Vajdišová Marie, Vaníčková Margita

1968 - 69, IX. B.

Třídní učitel: p. Zdeněk Tejkl

Bílková Alena, Blažek Stanislav, Dvořák Antonín, Gubková Drahomíra, Chval Petr, Jurenková Jitka, Klíma Alois, Kozák Miroslav, Merta Rudolf, Ohlídalová Marta, Reichlová Ludmila, Roučová Květa, Rýznarová Věra, Smrčka František, Stejskal Miloš, Sýkorová Jitka, Tempírová Jaroslava, Václavíková Květoslava, Zobal Jaroslav

Novinky
17/10
2017

Memoriál četaře Hrada

branný závod

16/10
2017

Zdravá výživa

Vitamínový den

12/10
2017

Sportovní den 2017

Zátopkovy štafety

Základní škola a mateřská škola Červená Voda 341, PSČ 561 61, Ředitelna, hospodářka a sborovna: 465 626 220,
Školní jídelna: 465 626 380, E-mail: reditel@cvvoda.cz