ZŠ Červená Voda
Navigace: Novinky » Archiv » Anglické divadlo 2018
Škola v obraze

Anglické divadlo 2018

26.6.2018 16:58

Divadlo v angličtině

V pátek 11. května k nám do školy opět zavítali herci a herečky z The Bear Theatre z Prahy.  Jedná se o mezinárodní divadelní a vzdělávací společnost, která se zaměřuje na výuku angličtiny formou interaktivních divadelních představení.

Na žáky z třetích až pátých ročníků čekalo představení Jackie and The Sunflower Princess (Jackie a slunečnicová princezna) a na celý druhý stupeň The Detectives (Detektivové).

Jackie za námi přijela se svým třetím příběhem. I v tomto pomáhala obrům Mr a Mrs Good (pán a paní Dobří) proti zlým obrům, Mr a Mrs Horrible (pán a paní Hrozní), kteří plnili rozkazy mocného vládce Malabo. Ten chtěl zničit všechny slunečnicové lidi, slunečnicové děti i slunečnicovou princeznu. Zabránit mu v tom mohla jen tajemná žlutá dívka, kterou se za pomocí dětí vydala Jackie najít.

Žáci druhého stupně se přenesli do kabaretu, kde došlo k vraždě jedné z vystupujících umělkyň. Podezřelých bylo hned několik, mezi nimi i žák naší školy. Naštěstí se prokázalo, že viníkem není, a pravý pachatel byl usvědčen.

Bylo to již počtvrté, kdy žáci naší školy mohli zhlédnout představení v anglickém jazyce a vyzkoušet si tak, jak dobře anglicky rozumí a mluví.

foto                                                                                                          Mgr. P. Osičková

Novinky
16/2
2019

Jazykové olympiády

Vítězka okresního kola z Červené Vody

Základní škola a mateřská škola Červená Voda 341, PSČ 561 61, Ředitelna, hospodářka a sborovna: 465 626 220,
Školní jídelna: 465 626 380, E-mail: reditel@cvvoda.cz