ZŠ Červená Voda
Navigace: Novinky » Archiv » Den otevřených dveří na naší škole
Škola v obraze

Den otevřených dveří na naší škole

1.10.2017 21:37

V neděli 24. září se opět otevřela naše škola pro všechny, kteří si chtěli zavzpomínat na svá školní léta a prohlédnout si jednotlivé učebny.  V jídelně bylo připraveno pohoštění, kde nechyběly pouťové koláče. Děti si mohly zasoutěžit, poznávaly bylinky, sportovaly a ověřily si znalosti z dopravní výchovy.  Jako odměnu získaly párek v rohlíku. K dobré atmosféře přispělo i vystoupení ZUŠ s pěveckým a tanečním programem.                          

foto                                                                                                    Mgr Tomášková Věra

Novinky
Základní škola a mateřská škola Červená Voda 341, PSČ 561 61, Ředitelna, hospodářka a sborovna: 465 626 220,
Školní jídelna: 465 626 380, E-mail: reditel@cvvoda.cz