Navigace: Novinky » Archiv » Florbal v Jablonném n.O.
Škola v obraze

Florbal v Jablonném n.O.

27.11.2017 23:15

Třetí místo z Jablonného

V pondělí 20. listopadu se v Jablonném nad Orlicí uskutečnilo tradiční okrskové kolo ve florbale mladších žáků. Turnaje se zúčastnilo šest týmů a po rozlosování do dvou skupin jsme vyrazili do boje. Hrálo se 2x8 minut hrubého času s počtem 4+1 hráčů v poli.
V naší skupině A jsme narazili na soupeře ze Žamberka a Klášterce nad Orlicí, které jsme bez větších obtíží přehráli a zaslouženě jsme tak postoupili do semifinále z prvního místa bez ztráty jediného bodu. O střeleckou a obranou oporu našeho týmu se starali dva žáci šestého ročníku, a to Jakub Zeman a Jan Wawrzyczek.

V semifinálovém duelu jsme narazili na domácí mužstvo z Jablonného, se kterým jsme po prvním poločase prohrávali 1:0. Ve druhém poločase jsme neproměňovali vyložené gólové šance a z rychlých protiútoků naše chyby trestal soupeř. V závěru hry jsme hráli power play, které však nesplnilo svůj účel a v semifinálovém duelu jsme nakonec prohráli s hratelným Jablonným 1:4. V boji o třetí místo jsme nastoupili proti celku ze Žamberka, který jsme porazili 6:1. Dobrý výkon během celého turnaje předvedl brankař Jan Ptáček.

Konečné pořadí okrskového turnaje. 1. Jablonné nad Orlicí, 2. Králíky, 3. Červená Voda, 4. Žamberk, 5. Klášterec, 6. Výprachtice.