ZŠ Červená Voda
Navigace: Novinky » Archiv » Školní parlament v Senátu ČR
Škola v obraze

Školní parlament v Senátu ČR

23.3.2018 15:26

VÝLET ŠKOLNÍHO PARLAMENTU DO PRAŽSKÉHO SENÁTU

Ve středu 7. března 2018 se zástupci parlamentu z druhého stupně za doprovodu pana Válka vydali na výlet do Prahy. Sraz byl již v 5:25 a postupně se k nám přidala ZŠ z Žamberka a ZŠ z Jablonného nad Orlicí.

Na cestu jsme dostali svačinku a na místo dorazili kolem desáté hodiny. Prošli jsme kontrolou Policie a následovala debata s orlickoústeckým senátorem Ing. Petrem Šilarem, který nás seznámil s prací senátora a sdělil nám své názory na nynější politickou situaci.

Po debatě jsme se odebrali na prohlídku Valdštejnského paláce a vyslechli si jeho historii.  Po skončení programu na nás čekala procházka po nádvoří Pražského hradu, Václavském náměstí a Karlově mostě. Následně jsme si dali oběd a prošli si pražské ulice.

Domů jsme dorazili kolem sedmé hodiny a výlet se nám všem líbil. Za celý parlament bych chtěla poděkovat panu Válkovi, za doprovod a umožnění výletu.

                  foto                                                                                                          Daniela Štogrynová

Novinky
Základní škola a mateřská škola Červená Voda 341, PSČ 561 61, Ředitelna, hospodářka a sborovna: 465 626 220,
Školní jídelna: 465 626 380, E-mail: reditel@cvvoda.cz