ZŠ Červená Voda
Navigace: Novinky » Archiv » VIDA PARK Brno
Škola v obraze

VIDA PARK Brno

7.4.2018 22:31

      Dne 28. března jsme se v doprovodu paní učitelky Tomáškové a paní učitelky Veselé vydali do vědeckého parku VIDA Science v Brně. Po vstupu do budovy jsme byli všichni překvapeni, neboť už na první pohled to bylo velmi zajímavé. Všichni jsme měli možnost vyzkoušet si různé pokusy, které byly zábavné a zajímavé. Součástí našeho programu bylo představení, kde jsme zjistili, jak vlastně funguje jízdní kolo a jak správně jezdit, brzdit a zatáčet, aniž bychom spadli. Poté jsme všichni dostali hlad, tak jsme zašli do zdejší restaurace a objednali si něco dobrého nebo snědli svačinu z domu. Na konci našeho programu nám promítli krátký film o predátorech, který byl zajímavý sám o sobě, ale také nás nadchlo provedení ve 3D s detailními záběry. Všichni jsme odjeli nadšení s krásným zážitkem.

          foto                                                                               Za všechny účastníky Šárka Martincová, 8.třída

 

Děkuji jménem žáků i pedagogů ZŠ a MŠ Červená Voda pracovníkům MAP Orlicko za zprostředkování výjimečného dne v brněnském VIDA parku. Za den plný praktických pokusů, demonstrací, rozličných hlavolamů a soutěží, v němž si každý našel to své a úžasně se pobavil. Využili jsme všichni rovněž příležitost shlédnout 3 D film o živé přírodě, při kterém jsme se ocitli mezi predátory.  Společně strávený den byl pro nás milým začátkem velikonočních svátků.

 

Mgr. Eva Veselá

koordinátor EVVO

ZŠ a MŠ Červená Voda

Novinky
Základní škola a mateřská škola Červená Voda 341, PSČ 561 61, Ředitelna, hospodářka a sborovna: 465 626 220,
Školní jídelna: 465 626 380, E-mail: reditel@cvvoda.cz