Den rekordů 2018

13. června 2018

Žáci naší školy se i letos zúčastnili Dne rekordů, který se tradičně konal v Králíkách.

Naši sportovci byli nad očekávání velice úspěšní. Hrdě si došli na stupínky vítězů

pro 3 zlaté, 2 stříbrné a 4 bronzové medaile.

Za vzornou reprezentaci naší školy si velikou pochvalu zaslouží všichni zúčastnění sportovci.

Děkujeme jim a těšíme se na další sportovní akce.

I sportovcům z druhého stupně se velice dařilo v medailové sklizni. V kategorii III. zastoupené žáky ze šestého a sedmého ročníku si pro zlatou medaili v běhu na 60 m doběhla Eliška Macanová, ve skoku dalekém zvítězil Jaroslav Cink a v hodu 2 kg medicimbalovým míčem vyhrála Lea Cinková. Stříbrný kov získala ve skoku dalekém Eliška Horníčková a v běhu na 800 m Jan Wawrzyczek. V běhu na 600 m obsadila krásné třetí místo Emma Poláchová a v běhu na 60 m Jaroslav Cink.

V kategorii IV. zastoupené žáky osmého a devátého ročníku si nejlépe vedl žák devátého ročníku Tomáš Brůna, který v běhu na 60 m obsadil první místo a ve skoku dalekém místo druhé. Výborně si vedli v běhu na 1 500 m žáci deváté ročníku. Jindřich Habarta si doběhl pro první a Matěj Kadrnožka druhé místo.

foto                                                           Mgr. Dana Hartigová & Mgr. Valek Radim