Lyžařské závody

24. února 2013

Běžecké závody

Dne 20.2.2013 se konaly běžecké závody. Okruh byl připraven nedaleko naší školy. Trať byla projeta a upravena místní rolbou a byla dlouhá  500 m. Celý den svítilo slunce, ale mírně sněžilo. Závodu se zúčastnili žáci ze 4.B, 5., 6., 7. a 9. třídy. Všichni startující dostali sladkou odměnu. Během tohoto dne jsme zažili spoustu legrace. Podobné závody tohoto typu, by se během zimy mohly konat častěji. Třeba by mohli přijet i žáci z jiných škol (z Králík nebo ze Śtítů). To by se mi líbilo.

Takové závody by mohly být třeba i v jiných sportech, např. ve stolním tenise, na kole nebo ve vybíjené.

foto                                                                                                             Barbora Blümelová, 6. třída