Zátopkovy štafety 2013

3. listopadu 2013

Ve středu 25. září 2013 se na startovní čáru postavila Lucie Čermáková z 6. ročníku a odstartovala tak naše soupeření s časem na trati 10 km. Celkem 25 běžců školy se na trati 400 m snažilo zaběhnout nejlepší čas a v celkovém součtu časů předběhnout našeho bývalého nejlepšího běžce Emila Zátopka. Naše štafeta zaběhla třináctý čas naší historie běhání - 35:07,2 min.

Nejlepší dívkou na trati byla Gabriela Nelhybelová z 9. ročníku časem 1:13,8 min.

Nejlepším hochem byl Tomáš Šnevajs z 9. ročníku časem 1:10,9 min.

Po krátkém odpočinku bojovaly proti sobě ročníkové štafety.

Šesťáci po delší době porazili sedmáky, když hned na 1. úseku získala rozhodující náskok Lenka Vaníčková a zbývající běžci náskok udrželi až do cíle.

Osmáci prohráli po velkém boji s deváťáky.

Nejlepší dívkou na trati 150 m byla opět Gabriela Nelhybelová časem 23,8 s.