Absolventi

2020 - 2021, 9. A
Třídní učitel: Mgr. Válek Radim
2020 - 2021, 9. A
Altmanová Veronika, Apačová Nikola, Bartošová Daniela, Bederková Adriana, Dono Dominik, Horníčková Eliška, Chládková Vendula, Jelínek Martin, Jurásek Kryštof, Kandráčová Klaudie, Máca Štěpán, Macanová Eliška, Mik Matěj, Rašková Eliška, Stejskalová Linda, Židlíl Daniel,
2020 - 2021, 9. B
Třídní učitelka: Mgr. Vacková Iva
2020 - 2021, 9. B
Cink Filip, Halasz David, Hegerová Markéta, Cholevová Michaela, Knápek Tobias, Martincová Adéla, Nguyenová Hong Lin Či, Poláchová Emma, Polanská Markéta, Ptáček Jan, Seidlová Lucie, Stejskalová Anežka, Stolarik Jakub, Tahalová Jarmila, Vaníček Jan, Wawrzyczek Jan
2019 - 2020, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Dolečková Iva
2019 - 2020, 9. třída
Anderlová Nika Františka, Bartoň Daniel, Cinková Leona, Černohousová Hana, Fišerová Natálie, Hudecová Vendula, Hůlka Petr, Janjuková Liliana, Jelínková Marika, Juráček Václav, Knápková Anna, Orlitová Eva, Rakaš Kevin Štefan, Ročková Veronika, Stejskalová Natálie, Stolariková Denisa, Urbanová Michaela, Vágner Jan, Vaníčková Vendula, Žabka Rudolf
2018 - 2019, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Tomášková Věra
2018 - 2019, 9. třída
Bín Josef, Bín Vratislav, Bradlerová Lucie, Cink Denis, Čermáková Věra, Dvořák Jan, Hanousek Marek, Hečko Pavel, Holubec Jakub, Jahn Martin, Martincová Šárka, Němec Ondřej, Pavelka Martin, Revúsová Anna, Růčková Adéla, Stejskal Jan, Šnevajsová Martina, Tejkl Tomáš, Tejklová Michaela Eva, Žejdlík Roman, Vaňousová Nikola
2017 - 2018, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Eva Veselá
2017 - 2018, 9. třída
Bartoš Pavel, Bittnerová Tereza, Brůna Tomáš, Dobešová Klára, Dostálek Jaroslav, Dušek Patrik, Fuchsová Marie, Habarta Jindřich, Habarta Luboš, Haltmarová Kristýna, Jetmarová Jindřiška, Kalousková Hana, Kočí Erika, Korálková Eva, Kubitová Natálie, Kubů Václav, Linhartová Natálie, Netušilová Eliška, Ročková Lucie, Ročková Tereza, Sapožnikov Maxim, Šlajs Ondřej, Štogrýnová Daniela, Vágnerová Monika, Wawrzyczková Iva
2016 - 2017, 9. třída
Třídní učitel: Ing. Drážný Ladislav
2016 - 2017, 9. třída
Anderlová Katrin, Borovičková Štěpánka, Brůnová Veronika, Cinková Justýna, Čermáková Lucie, Dostálková Veronika, Dostálová Adéla, Hanousková Michaela, Horníčková Nikola, Höhn Matěj, Jahn Josef, Kunák David, Náhlík Marek, Pejchal David, Popelář Jakub, Severinová Markéta, Špárníková Kateřina, Valenta Lukáš, Vaníčková Lenka,  Wawrzyczek Martin 
2015 - 2016, 9. třída
Třídní učitel: Mgr. Fojtík František
2015 - 2016, 9. třída
Andrlová Aneta, Blümelová Barbora, Bubelová Pavlína, Černohousová Martina, Durnová Karolína, Filková Eliška, Hegerová Viktorie, Hošková Vladimíra, Hůlka Václav, Koubová Simona, Kruttová Natálie, Linhart Tomáš, Macková Aneta, Mrázková Kristýna, Víchová Tereza, Vencová Natálie, Háva Lukáš
2014 - 2015, 9. třída
Třídní učitel: Mgr. Válek Radim
2014 - 2015, 9. třída
Antl Dan, Antl Richard, Blűmel Šimon, Csaszárová Monika, Fuchs Jan, Habarta Ondra, Halbrštát Šimon, Kosek Patrik, Krutta Jakub, Macek Adam, Packová Jana, Pavelka Ondra, Severin František, Sonntag David, Studený David, Wawrzyczková Hana
2013 - 2014, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Renáta Drážná
2013 - 2014, 9. třída
Beňová Vanesa, Borovičková Šárka, Durnová Gabriela, Fňouk Milan, Fuchsová Lucie, Hečková Kristýna, Hoško Pavel, Choleva Daniel, Jahnová Marie, Jandová Nikola, Kašecký Tadeáš, Kopecký Jaroslav, Korálek David, Kunák Dominik, Mišenčíková Martina, Nelhybelová Gabriela, Pinkasová Alena, Pinkasová Kristýna, Šnevajs Tomáš, Tahalová Kamila, Valouchová Michaela, Šítek Michal.
2012 - 2013, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Tomášková Věra
2012 - 2013, 9. třída
Bittnerová Adéla, Brůnová Aneta, Bulová Pavlína, Čermák Jaroslav, Čermák Miroslav, Černý Dominik, Faltová Sára, Hájková Anna, Hannichová Kristýna, Havlenová Jaromíra, Horálková Markéta, Hnátnický Daniel, Hnátnický Martin, Jelínek Jakub, Máca Šimon, Minář Matouš, Němcová Michaela, Orlitová Vilma, Ptáček Jaroslav, Randisová Alena, Reichl Karel, Sonntag Štěpán, Šlajs Marek, Špárníková Michaela, Vágner František, Víchová Barbora, Votoupal Šimon, Grežo Radek.
2011 - 2012, 9. A
Třídní učitel: Mgr. Fojtík František
2011 - 2012, 9. A
Apač David, Bártová Zuzana, Bittner Dan, Bogol Luboš, Dono Petr, Douděrová Martina, Durna Filip, Filková Michaela, Havlenová Dagmar, Holubec David, Hůlková Markéta, Jánešová Darina, Kalinová Barbora, Kalousek Josef, Kašecký Šimon, Přikryl Jaroslav
2011 - 2012, 9. B
Třídní učitel: Ing. Drážný Ladislav
2011 - 2012, 9. B
Malečková Kateřina, Matouš Adam, Mrázková Tereza, Nešněra Dan, Novotná Edita, Pavlíková Kateřina, Pecháček Martin, Peichlová Zuzana, Pinkas Jan, Prokop Michal, Segethová Leona, Štogrýnová Gabriela, Vrábelová Barbora, Vyhlídal Daniel, Kejík Josef, Hečková Romana, Bártíková Jana
2010 - 2011, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Harnychová Hana
2010 - 2011, 9. třída
Černý Petr, Daniel Adam, Dostál Tomáš, Dostálová Kateřina, Horálková Lucie, Jurenka Filip, Kalousek Jiří, Kandráčová Kristýna, Kubíčková Michaela, Kuběnka Robin, Kouba Tomáš, Koubková Lucie, Koutný Josef, Liepoldová Lucie, Mikulášová Kamila, Mlčůchová Renata, Nešněrová Zuzana, Roček Patrik, Stejskalová Mirka, Švestka Josef, Štukin Vjačeslav, Urban Tomáš, Urbanová Kristýna, Zach Pavel, Žebera Miroslav
2009 - 2010, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Veselá Eva
2009 - 2010, 9. třída
Apačová Andrea, Blažková Jana, Bubelová Anita, Bubela Jiří, Bulová Lucie, Csaszár Tomáš, Čermák Josef, Červenková Monika, Fojtek Květoslav, Fuchs Ladislav, Jelínková Markéta, Konyariková Adéla, Korálek Miroslav, Urbanová Věra, Kosek Jakub, Kubitová Marcela, Lichoňová Sandra, Liška Zbyněk, Macek Petr, Müllerová Lucie, Nováková Petra, Sonntag Erik, Stejskalová Karin, Žabková Denisa, Dolečková Jana, Janečková Lucie
2008 - 2009, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Tomášková Věra
2008 - 2009, 9. třída
Bednář Tomáš, Filek Jaroslav, Hamrlová Eliška, Hnátnický Petr, Hoško Jan, Jašek Jan, Kašková Kristýna, Kejíková Nikola , Kejvalová Jana, Klimešová Karolina, Konyariková Marie, Krejčířová Lenka, Liepold Patrik, Minář Tomáš, Mišenčíková Michaela, Peichl Jindřich, Ploszová Žaneta, Prokopcová Hana, Svoboda Radim, Tomáško Jakub, Vágnerová Sandra, Valenta Zdeněk, Valentová Lucie, Žabka Jakub, Černohous Radek, Šlesingrová Jana, Fedorčáková Veronika, Himová Krystína
2007 - 2008, 9. třída
Třídní učitel: Mgr. Fojtík František
2007 - 2008, 9. třída
Bartoňová Lenka, Bašková Gabriela, Bumbál Martin, Czarna Sabina, Černohous Miroslav, Černohousová Kristýna, Fedorčáková Markéta, Fišerová Veronika, Fojtíková Leona, Haas Patrik, Jurková Lenka, Kacafírek Stanislav, Kejval Jaroslav, Kohlová Michaela, Koryťáková Lenka, Konyarik Pavel, Fedorčáková Kistýna, Koutná Iveta, Kozáková Eva, Mikuláš Michal, Mišenčíková Monika, Pavelková Lucie, Pinkas Josef, Pryymak Zoryana, Švestka Jan, Urbanová Martina, Urbanová Monika, Valenta Patrik, Valíková Žaneta, Vaníček Radim, Behenský Ondřej, Urbanová Vendula
2006 - 2007, 9. A
Třídní učitelka: Mgr. Harnychová Hana
2006 - 2007, 9. A
Albertová Adéla, Bartoš Petr, Bilyi Tomáš, Bílý Vilém, Bínová Jiřina, David Ondřej, Durna Miroslav, Filková Pavlína, Haasová Kristýna, Hannich David, Heregová Monika, Hoško Jakub, Hošková Michaela, Chromec Zdeněk, Jáneš Jiří, Kemler Jiří, Kolbe Zdeněk, Kosek Zdeněk, Pryymak Volodymyr, Jurenková Andrea
2006 - 2007, 9. B
Třídní učitel: Ing. Drážný Ladislav
2006 - 2007, 9. B
Kejíková Veronika, Krobotová Marika, Kubíček Petr, Liepold Daniel, Mareš Tomáš, Matouš Miroslav, Mülerová Klára, Nováková Alena, Orlitová Helena, Pecháčková Sarah, Steineckerová Denisa, Toman Jan, Topič Martin, Kozák Ladislav, Zajíček Jakub, Vlk Ondřej
2005 - 2006, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Veselá Eva
2005 - 2006, 9. třída
Baranovičová Eva, Bartoň Petr, Bilyi Lukáš, Černohousová Pavla, Dutka Pavel, Chvojan Rudolf, Jandová Dana, Jurenka Jakub, Kacafírková Michaela, Kandráč Josef, Kopsa Adam, Kopsová Eva, Krobotová Radka, Maciejkowá Nela, Macková Iveta, Nelhybel Tomáš, Pavlas Tomáš, Ploszová Zuzana, Pospíšilová Tereza, Valentová Zuzana, Vaníček Josef, Vaňková Veronika, Čech Michal
2004 - 2005, 9. A
Třídní učitelka: Mgr. Polanská Monika
2004 - 2005, 9. A
Albertová Pavla, Buchtelová Tereza, Černohous Miloš, Davidová Klára, Fedorčák Jakub, Fojtková Eva, Hamrlová Dita, Hoško Marek, Chromá Jana, Jurek Martin, Jurenka František, Jurenková Monika, Kohlová Petra, Mikešová Adéla, Peichl Tomáš, Matušťíková Veronika
2004 - 2005, 9. B
Třídní učitelka: Mgr. Tomášková Věra
2004 - 2005, 9. B
Kolbová Barbora, Kozlovová Nikola, Kutichová Petra, Maleček Michal, Pospíšil Adam, Sagan Radek, Skálová Lenka, Stolarik Vojtěch, Telvák Lukáš, Urbanová Iva, Vogl Zdeněk, Zachová Sabina, Žabka Vojtěch, Adámek Tomáš, Kaňka Jan
2003 - 2004, 9. A
Třídní učitelka: Mgr. Koukalová Olga
2003 - 2004, 9. A
Anderle Martin, Baborák Tomáš, Budišová Monika, Budišová Veronika, Bumbál Tomáš, Dostálová Simona, Durnová Simona, Fedorčáková Sabina, Chromcová Zuzana, Illichmann René, Junek Pavel, Jurenka Petr, Kemler Jan, Krobot Martin, Kulhánek Karel, Liepoldová Veronika, Maciejkowá Klára, Marešová Šárka, Nováková Lenka, Bubák Petr
2003 - 2004, 9. B
Třídní učitel: Mgr. Fojtík František
2003 - 2004, 9. B
Dobešová Tereza, Podzimková Lucie, Pohl Tomáš, Prokopec Luboš, Sedláčková Michaela, Stavinoha Vít, Stolarik Stanislav, Švestková Kateřina, Telváková Lucie, Toman Jiří, Uhlíř Lukáš, Umlaufová Martina, Urbanová Pavlína, Vaněčková Jana, Vaníček Aleš, Vicenec Aleš, Zach Stanislav, Čech Tomáš, Štička Martin
2002 - 2003, 9. třída
Třídní učitel: Ing. Drážný Ladislav
2002 - 2003, 9. třída
Bednář Martin, Blašková Eva, Černohous Jakub, Černohous Petr, Durnová Dana, Fojtíková Lucie, Hamplová Zdenka, Chládková Zdenka, Jurenka Jiří, Kaška Jakub, Klimeš Martin, Kohl Jindřich, Krobot Petr, Kubita Vojtěch, Macek David, Nováková Iveta, Novotný Milan, Oláhová Žaneta, Pospíšil Ondřej, Rečková Lenka, Schweidlerová Tereza, Slušová Ludmila, Tušinovský Radek, Vaněček Lukáš, Walterová Tereza, Sedláčková Radka
2001 - 2002, 9. A
Třídní učitelka: Mgr. Věra Tomášková
Bednařík Petr, Bín Jan, Budišová Kateřina, Doležal Rudol, Dostálová Simona, Dudka Daniel, Fojtek Zdeněk, Hamrlová Gabriela, Hetclová Klára, Hoško Martin, Chromá Lucie, Kaška Jan, Krobotová Anna, Kubíčková Pavla, Urbanová Lucie, Blašková Gabriela, Chvojan Marek
2001 - 2002, 9. B
Třídní učitelka: Mgr. Eva Veselá
Patkolová Božena, Pavlas Václav, Pospíšilová Petra, Ptáčková Eva, Stejskal Lukáš, Stolarik Petr, Straka Martin, Svatá Radka, Ševců Kristýna, Švestka Pavel, Valentová Renata, Vicenec Ondřej, Vogl Jakub, Fišerová Vladimíra, Tejklová Soňa
2000 - 2001, 9. A
Třídní učitel: Mgr. Bohuslav Rudolf
Bartošová Eva, Bašek Václav, Bittnerová Eva, Bradler Pavel, Čermáková Lenka, Franková Dagmar, Hetclová Pavla, Hkohl Vojtěch, Chládková Lenka, Janda Vítězslav, Ježek Lukáš, Kohlová Ludmila, Kolínková Lucie, Koukolová Jana, Langová Klára, Motyčka Tomáš, Špárníková Regína
2000 - 2001, 9. B
Třídní učitelka: Mgr. Polanská Eva
Bártíková Pavla, Hošková Šárka, Klimek Lukáš, Krmelová Barbora, Kubíčková Soňa, Kysilko Filip, Mareš Karel, Mikešová Petra, Nováková Ludmila, Packová Lucie, Prokopcová Renata, Revúsová Eva, Rýznarová Michaela, Starý Bohumil, Stehlík Tomáš, Stolariková Julie, Verner Jakub, Wagner Lukáš, Žabka Josef, Žeberová Alena
1999 - 2000, 9. A
Třídní učitelka: Mgr. Koukalová Olga
1999 - 2000, 9. A
Bártíková Martina, Bednařík Milan, Bednaříková Markéta, Braunerová Kateřina, Bureš Štěpán, Burešová Jana, Cinková Helena, Douděrová Eliška, Fojtík Michal, Folbrecht Jiří, Heger Jiří, Hořčičková Petra, Hoško Jiří, Janků Klára, Kejíková Dana, Klimeš Lukáš, Klímová Terezie, Koryťák Marek
1999 - 2000, 9. B
Třídní učitel: Mgr. Fojtík František
Fojtková Hana, Krobotová Monika, Laliková Radka, Macek Michal, Macek Zdeněk, Marek Jan, Nohelová Jana, Novotná Edita, Pavelka Martin, Peichlová Veronika, Petříková Iva, Pospíšil Michal, Sládeček Josef, Stolariková Petra, Uhlířová Věra, Urbanová Olga, Wítková Hana
1998 - 1999, 9. A
Třídní učitel: Ing. Ladislav Drážný
Bartoň Jaroslav, Bartoňová Dana, Beschorner Ervín, Bín Jaroslav, Brůna David, Dostálová Marcela, Dostálová Radka, Dušek Lubomír, Havlíček Radim, Hubálek Martin, Jelínková Lucie, Junek Vladimír, Kadrman Martin, Kočajdová Kateřina, Laliková Petra, Motyčka Luboš, Tejkl Jakub, Žáková Martina
1998 - 1999, 9. B
Třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová
Doubínek Jan, Janků Jiří, Macháčková Klára, Marková Marie, Patkolo Jaroslav, Pavelka Tomáš, Pavelová Miroslava, Petra Zajíčková, Pohl Richard, Pospíšilová Lucie, Rohelová Monika, Sejkora Tomáš, Stehlík Michal, Stejskalová Dana, Stolarik Martin, Švestka David, Telekeš Jan, Turoňová Pavla, Urban Martin, Valentová Marta, Vaněček Tomáš, Veithová Zuzana, Votava Zdeněk
1997 - 1998, 9. A
Třídní učitelka: Mgr. Eva Veselá
Altman David, Anderle Jaroslav, Černohous Martin, Červenková Lenka, Dušková Vendula, Grežová Petra, Hájek Roman, Hájková Pavlína, Heger Tomáš, Hovadová Marie, Hubálek Pavel, Ježek Leoš, Kejíková Lucie, Kleiblová Miluše, Kolmačková Růžena, Kopecký Jakub, Kosová Miroslava, Macek Jan, Peichl Jan
1997 - 1998, 9. B
Třídní učitelka: Mgr. Tomášková Věra
Durna Josef, Haas Ivan, Kunertová Veronika, Kyral Jiří, Marek Jiří, Packová Lucie, Pagáč Patrik, Pavlasová Lenka, Peichl Josef, Petříková Martina, Pohlová Věra, Potloka Jiří, Stejskal Lukáš, Stolarik Jakub, Stolarik Ondřej, Urban Ladislav
1996 - 1997, 9. A
Třídní učitel: Mgr. Krejsa František
Bartoš Radek, Bednařík Jan, Bín Josef, Blümel Martin, Brůhová Martina, Formanová Iveta, Frank Josef, Hegerová Růžena, Herega Tomáš, Hošková Anna, Kolínková Šárka, Pasker Jakub, Pohlová Gabriela, Urban Stanislav Walterová Kateřina, Žejdlík Radek
1996 - 1997, 9. B
Třídní učitelka: Mgr. Eva Polanská
Andrlová Lucie, Bartoňová Lenka, Braunerová Lucie, Brůna Martin, Davidová Marcela, Fojtík Tomáš, Jurenková Helena, Kohl Pavel, Koubková Jaroslava, Pavelka Jaroslav, Pavlas Jiří, Roučová Martina, Rýznar Stanislav, Řezníček Ladislav, Stolarik Josef, Stolarik Josef, Vološčuk Radek
1994 - 1995, 8. A
Třídní učitelka: Mgr. Olga Koukalová
Bartoš Pavel, Bednářová Helena, Fišer Tomáš, Grežo Filip, Haas Aleš, Hadač Zbyněk, Jurenka Jiří, Kalous Petr, Koryťáková Kateřina, Koryťáková Pavlína, Ludvíková Petra, Pagáčová Denisa, Ptáčková Květoslava, Stavinohová Marie, Stejskal Tomáš, Žejdlíková Jolana, Žejdlíková Marcela
1994 - 1995, 8. B
Třídní učitelka: Mgr. Eva Veselá
Bartoňová Zuzana, Brůna Tomáš, Dostálek František, Fojtík Radim, Folbrechtová Zuzana, Hájková Jana, Hošáková Barbora, Končová Bohumila, Koryťák Petr, Kozáková Veronika, Kyral Martin, Macháček Michal, Millerová Andrea, Olbrichová Eva, Pasker Lukáš, Pohl Martin, Pohlová Petra, Sládeček Martin, Stolarik Zbyněk, Vacková Petra, Valentová Dita, Večeř Filip
1993 - 1994, 9. A
Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková
Čapková Věra, Hadačová Ivana, Hošková Brigita, Hošková Jitka, Jandová Jitka, Nováková Vendula, Oulehla David, Pohlová Žaneta, Straková Lenka, Telvák David
1993 - 1994, 8. A
Třídní učitel: Mgr. Fojtík František
Bartoš Petr, Bederka Tomáš, Forman Zdeněk, Kopsa Ivo, Kozák Jan, Krejčí Jakub, Macek Martin, Macková Hedvika, Milták Michal, Mistr Luboš, Peichl Jaromír, Pohl Pavel, Stašáková Kateřina, Stejskal Miloš, Tatai Jiří, Telvák Josef, Urban František, Urban Michal, Urbanová Vladimíra, Vágnerová Anna, Verner Tomáš, Vernerová Marie, Žejdlík Roman
1993 - 1994, 8. B
Třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová
Černá Jitka, Černohouzová Zuzana, Divišová Simona, Dostál Ladislav, Hájek Rudolf, Horníčková Šárka, Knápková Kateřina, Korálek Petr, Koukolová Petra, Netušil Jan, Novák Pavel, Polončáková Monika, Pomikálek Martin, Pomikálek Pavel, Řezníčková Iveta, Seidl Petr, Stejskalová Martina, Stolarik Petr, Stolariková Soňa, Špárníková Marika, Štarman David, Vaňková Marcela, Vintrová Eva
1992 - 1993, 9. třída
Třídní učitel: Mgr. Dvořák Milan
Bednaříková Romana, Braunerová Monika, Dolný Milan, Fuchsová Lenka, Haasová Alena, Heger Miroslav, Cholevová Milena, Jahnová Kateřina, Kos Roman, Kudláčková Lucie, Podzimková Květoslava, Sittová Ivona, Zedníková Radka
1992 - 1993, 8. A
Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková
Bederka Lukáš, Bednařík Petr, Bednaříková Hana, Blümel Jiří, Burešová Blanka, Cink Robert, Danczová Žaneta, Demuthová Michaela, Hůlka Pavel, Netušil Jiří, Pacek Zdeněk, Podzimková Andrea, Popelář Bohumil, Purkertová Renata, Rouča Tomáš, Smrčková Olga, Smrčková Petra, Stašáková Petra, Verner Petr, Vyhlídalová Lucie, Vyhlídalová Simona
1992 - 1993, 8. B
Třídní učitelka: Mgr. Fojtíková Zdeňka a Mgr. Bobr Václav
Andrle Vít, Bartoš Jaroslav, Bartoš Zdeněk, David Marek, Forman Tomáš, Hořčičková Lucie, Hošáková Zuzana, Jurenková Michaela, Kopsa Martin, Koubková Lenka, Kozáková Pavla, Ludvíková Helena, Macek Lukáš, Machovič Tomáš, Mareš Petr, Merta Pavel, Olbrichová Lenka, Pavelková Andrea, Skývová Lenka, Vacek David
1991 - 1992, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová
Bernaříková Pavla, Brůhová Lucie, Hadačová Kateřina, Hadačová Marie, Hamplová Marie, Heger Lukáš, Kokoruďa Martin, Kos Ladislav, Koubek Jaromír, Koukol Petr, Kunertová Monika, Lengyelová Petra, Matoušková Petra, Oulehlová Kateřina, Škrabalová Petra, Vrba Drahomír, Zrubcová Gabriela
1991 - 1992, 8. A
Třídní učitelka: Mgr. Eva Polanská
Andrle Radek, Gažák Tomáš, Kijek Lukáš, Knápek Martin, Koubek Radek, Koubová Lucie, Krmela Petr, Macek Miroslav, Minář Kamil, Mišenčíková Marie, Pohlová Petra, Purkert Karel, Stašák Pavel, Špárník Radomír, Urban Bohuslav, Zrubec Karel
1991 - 1992, 8. B
Třídní učitel: Mgr.Milan Dvořák
Božková Petra, Čapek Roman, Černohousová Hana, Dutka Ivo, Grežo Kamil, Hamalová Marie, Jetmar Jan, Jurek Aleš, Končová Anna, Kunertová Renata, Macek Milan, Polanský Marek, Pospíšil Jiří, Skývová Miroslava, Vasserbauer Roman, Vintr Petr, Vorlíčková Michaela, Zakopal Roman
1990 - 1991, 8. A
Třídní učitelka: Mgr.Stanislava Pejchalová
Durna Petr, Dutka Karel, Hájek Zdeněk, Horníček Vít, Packová Petra, Podzimková Jana, Purkert Luděk, Řezníček Martin, Straka Luděk, Urbanová Iveta, Urbanová Věra, Valenta Jan, Vaníček Tomáš, Vernerová Jana, Voglová Petra, Žejdlíková Martina
1990 - 1991, 8. B
Třídní učitel: Mgr.Milan Dvořák
Bartošová Pavla, Herega Alexandr, Hošáková Karla, Kleibl Jiří, Kněžková Petra, Konč Marcel, Machovič Josef, Merta Michal, Pavelka Roman, Poláková Dita, Pospíšilová Radka, Ptáčková Lenka, Urban Martin, Valentová Marta, Vítek Jaromír, Vorlíček Martin, Votavová Alena
1989 - 1990, 8. A
Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek
Bartošová Petra, Bartošová Zdenka, Bednařík Josef, Božek Stanislav, Brůha Jiří, Cink Jaroslav, Demuth Otto, Fedorčák Martin, Filip Petr, Filková Regina, Gažák Jan, Gottwald Miroslav, Haasová Diana, Haas Jiří, Horníček Zdeněk, Hudetzová Hana, Hudetzová Sylva, Choleva Vítězslav, Jurek Petr, Kalousová Eva, Knápek František, Knápek Václav, Konč Michal
1989 - 1990, 8. B
Třídní učitel: Mgr. František Fojtík
Bureš Josef, Dostál Jiří, Hájek Tomáš, Koubková Pavlína, Kozáková Lenka, Kuběnková Monika, Kudláčková Monika, Nohel Jaroslav, Packová Blanka, Packová Eva, Podzimek Milan, Pohlová Andrea, Pokorná Ivona, Rouča Milan, Sagan Marian, Straka Karel, Štěpánková Jana, Valentová Jana, Vaníček Pavel
1988 - 1989, 8. A
Třídní učitel: Mgr. Filip Jaroslav
Andrlová Václava, Apačová Zdenka, Blažková Miroslava, Blümelová Helena, Bohuslavová Edita, Brůna Miroslav, Cink Jaromír, Černohous Milan, Danielová Renata, Davidová Radana, Durna Roman, Dvořák Martin, Hamalová Růžena, Hamplová Regina, Harcula Marek, Hás Tomáš, Hubálek Vojtěch, Kubíčková Květoslava, Stejskal Tomáš, Sýkora Milan, Tušinovská Jana, Vacek Jaroslav, Valenta Jan, Vrba František, Zakopal Richard, Žeberová Jana, Žejdlík Ladislav
1988 - 1989, 8. B
Třídní učitelka: Mgr. Zdeňka Fojtíková
Jetmarová Radka, Kalousová Dana, Kamlar Radek, Klimeš Milan, Kočajdová Andrea, Kysilková Lucie, Mik Petr, Minář Miroslav, Minářová Monika, Náhlík Marek, Pavelka Miroslav, Pavelková Jana, Podzimek Vladimír, Pokorná Marika, Prušková Markéta, Ptáček Lubomír, Purkert Radek, Rohel Roman, Rouča Pavel, Seidl Jiří, Švestka Radoslav, Uhlířová Petra, Vyhlídalová Pavlína, Zrubcová Michaela
1987 - 1988, 8. A
Třídní učitel: Mgr. Milan Dvořák
Anderle František, Bittnerová Gabriela, Blümel Vilém, Bohuslav Jiří, Davidová Pavlína, Douděrová Petra, Fedorčák René, Filip Oldřich, Filipová Marta, Franková Adéla, Horníček Aleš, Hudetzová Marta, Chládek Milan, Jahn Josef, Kokoruďová Diana, Korálková Lucie, Koubková Miroslava, Krejčí Kamil, Kubíček Oldřich, Kysilková Zuzana, Liška Pavel, Lošťák Jiří
1987 - 1988, 8. B
Třídní učitelka: Mgr. Eva Polanská
Dospíšilová Renata, Knápek Milan, Ludvík Miroslav, Machovičová Gabriela, Millerová Simona, Minářová Daniela, Mišenčíková Irena, Němec Petr, Olbrichová Hana, Pejchal Martin, Pomikálková Monika, Pospíšilová Iveta, Smrčková Vilma, Svatý Rudolf, Švestková Pavla, Vabroušek Richard, Valenta Libor, Valentová Marcela, Valentová Marie, Vaňková Věra, Večeřová Gabriela, Voglová Pavlína, Žváčková Radmila
1986 - 1987, 8. A
Třídní učitel: Mgr. Rudolf Bohuslav
Bittner Pavel, Blažková Alena, Brůhová Vladimíra, Cvrkalová Kateřina, Dostálková Štěpánka, Fuchs Jan, Gažáková Pavlína, Hamala Jan, Hauková Zdeňka, Heger Marek, Hudetz Michael, Hůlka Karel, Jandová Hana, Kadlčíková Jaroslava, Klimešová Alena, Knápková Pavlína, Kohlová Jana, Korálek Miroslav, Kuběnka Petr, Kubíček Josef, Kubíček Pavel, Kubíček Radim, Liepold Radek, Liepoldová Lenka, Růčka Stanislav
1986 - 1987, 8. B
Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková
Apačová Bohumila, Brůnová Jana, Daniel Kamil, Kurečková Ludmila, Lošťáková Jitka, Málek Pavel, Malošíková Marie, Matoušek Petr, Mílová Monika, Minář Petr, Mišenčík Jaroslav, Nezbedová Jana, Pavlů Vladimír, Peichl Jiří, Petr Jiří, Pokuta Dezider, Poláková Blanka, Rašková Marcela, Rohel Jan, Stejskal Stanislav, Urban Pavel, Vacková Lenka, Vágner František, Venclová Radka
1985 - 1986, 8. A
Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek
Bittner Petr, Bohuslavová Marta, Čermáková Marcela, Čeřen Jaroslav, David Alfréd, David Martin, Dvořáková Zdeňka, Faltejsek Zdeněk, Friml Radek, Gregorová Růžena, Hamala Stanislav, Hoško Pavel, Hošková Jitka, Jahn Pavel, Janda Petr, Januš Daniel, Kašecký Milan, Klimešová Iveta, Koubková Iva, Krejčí Marek, Krejčová Iveta, Mik Roman
1985 - 1986, 8. B
Třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová
Kuběnka Josef, Liepold Pavel, Martinec Roman, Millerová Marcela, Nedopilová Iva, Pavelková Olga, Ptáček Slavomír, Ptáčková Růžena, Saganová Pavlína, Sittová Lenka, Suchomelová Věra, Sýkorová Jaroslava, Švéda Jiří, Urban Josef, Valentová Iva, Večeř Daniel, Vorlíček Marcel, Žváčková Dana
1984 - 1985, 8. A
Třídní učitel: Mgr. Jaroslav Filip
Bartošová Lenka, Bátoreková Josefa, Bittnetová Dita, Cink Petr, Cvrkalová Jitka, David Radovan, Davidová Jana, Douděra Josef, Fedorčáková Iveta, Fedorčáková Petra, Filip Stanislav, Fuchs Ladislav, Hás Zdeněk, Heinschová Růžena, Holeňáková Marie, Hoško Jan, Jetmar Václav, Jurenková Lenka, Kadlčíková Renata, Koubek Jan, Kudláčková Romana, Lišková Ludmila, Ludvík Jiří, Mišenčíková Božena, Neugebauerová Romana
1984 - 1985, 8. B
Třídní učitel: Mgr. František Fojtík
Doleček Jan, Marková Dagmar, Míková Hana, Mikuláš Pavel, Nohel Martin, Ondrák Jiří, Pejchal Mojmír, Polláková Julie, Popelářová Romana, Pospíšilová Monika, Purkertová Františka, Rolník Pavel, Seidl Libor, Suchomelová Anna, Šemberová Jana, Šlezingrová Renata, Uhlíř Jindřich, Urban Petr, Vabroušková Jitka, Valenta Martin, Valenta Zdeněk, Venclová Ivana, Voglová Radka, Žabka Rudolf
1983 - 1984, 8. A
Třídní učitel: Mgr. Polanský Josef
1983 - 1984, 8. A
Apač Jiří, Bartošová Dana, Bilyiová Marie, Bul Pavel, Černohous Zdeněk, Čeřenová Jarmila, David Jaroslav, Diviš Josef, Falta Karel, Fedorčáková Helena, Gregor Karel, Harculová Eva, Hegerová Renáta, Jahnová Marie, Kašecký Roman, Kašková Renáta, Kejval Jaroslav, Klimeš Zdeněk, Kočajda Josef, Koubková Renáta, Krejčířová Ilona, Studená Vlasta
1983 - 1984, 8. B
Třídní učitelka: Mgr. Eva Polanská
1983 - 1984, 8. B
Koutný Josef, Kuběnková Zdeňka, Kubíčková Lenka, Liepold Milan, Liepold Roman, Liška Jiří, Machovičová Romana, Malošíková Marcela, Nezbeda Miroslav, Pavlasová Anna, Pecha René, Rouča Jaroslav, Sitta Jaromír, Sotonová Naděžda, Stejskalová Zdeňka, Straka Luboš, Sýkorová Jolana, Valentová Jana, Vlčková Anna, Žebera Karel
1982 - 1983, 8. A
Třídní učitel: Mgr. Rudolf Bohuslav
1982 - 1983, 8. A
Bátoreková Věra, Černohous Pavel, David Petr, Dolečková Milena, Dostálová Iva, Doubínek Antonín, Dražilová Jana, Faltejsková Jana, Feltl Karel, Hamala Vít, Hásová Radka, Hauková Marta, Haupt Pavel, Joštová Marie, Jurenková Milena, Kaška Pavel, Kejvalová Zdeňka, Klimešová Olga, Klimková Jitka, Knápková Marcela, Koukolová Hana, Kuběnková Blanka, Kubíček Petr, Kubitová Marcela, Luňáčková Věra, Maciejkow Petr, Málek Karel, Mynařík Miroslav, Novotný Miroslav
1982 - 1983, 8. B
Třídní učitel: Mgr. Milan Dvořák
1982 - 1983, 8. B
Doleček Robert, Klein Adolf, Merová Renata, Pavelka Vladimír, Pavlů Stanislav, Peichlová Jiřina, Pejchal Jaroslav, Petr Jan, Pišl Vladimír, Podzimek Václav, Pospíšilová Lenka, Rašek Michael, Reichlová Květoslava, Rohelová Hana, Rouča František, Sagan Radek, Stavinoha Jiří, Stejskalová Zdeňka, Suchomelová Dana, Topičová Lenka, Urban Jaroslav, Urban Petr, Vacková Jana, Vaněček Vlastimil, Vašatová Dita, Zavadilová Jolana, Zedníková Zdeňka, Zemanová Jana
1981 - 1982, 9. třída
Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek
Baranovičová Ivana, Bartoš Petr, Batoreková Anna, Bubela Jiří, Fedorčák Miroslav, Hasová Helena, Kosek Zdeněk, Machovič Luděk, Mikuláš Josef, Pospíšil František, Rečková Věra, Revús Pavel, Sedlák Ivo, Valentová Dana, Zach Vladimír, Zavadilová Eva
1981 - 1982, 8. třída
Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková
Bilyiová Eva, Bobrová Ivana, Čermák Miroslav, Durna Jiří, Frimlová Renata, Gregor Stanislav, Haas Petr, Haasová Zuzana, Hauptová Hana, Hegerová Anna, Charvát Pavel, Jurenka Jiří, Jurenková Marcela, Kohl Pavel, Koubek Gustav, Kozák Miroslav, Kubitová Adéla, Kudláčková Hana, Lipenská Jarmila, Macková Ludmila, Martin Poláček, Náhlíková Hana, Náhlíková Iveta, Nikodémová Hana, Poláková Růžena, Polanský Josef, Pospíšil Jaroslav, Prušek Martin, Ptáček Miroslav, Sedlák Pavel, Scheuer Petr, Stavinohová Eva, Švestka Josef, Urban Jiří, Vašatová Dagmar, Vogl Zdeněk, Žabková Lenka
1980 - 1981, 9. třída
Třídní učitel: Mgr. Jaroslav Filip
Apač František, Bartoň Miroslav, Bartoš Ladislav, Bílý Vilém, Bilyi Jan, Dostál Jan, Feltlová Jana, Filipová Milada, Gaigerová Renáta, Heger Zbyněk, Lipenská Ilona, Mareš Zdeněk, Nedopilová Dana, Pluhař Karel, Podzimková Milena, Prokopec Petr, Rečko Evžen, Rouča Jiří, Sedláček Pavel, Stolarik Jan, Straková Jarmila, Urban Radoslav, Vacková Ivana, Valenta Milan, Voglová Hana
1980 - 1981, 8. A
Třídní učitel: Mgr. František Fojtík
Brůhová Alena, Dostálková Naděžda, Hegerová Dagmar, Jelínek Vlastimil, Kašecká Jana, Kejíková Zdeňka, Kozák Ladislav, Němec Roman, Malošík Jaroslav, Polanská Iva, Šejnová Eva, Valenta Luděk, Vaněčková Pavla
1980 - 1981, 8. B
Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek
Danišová Jitka, Fedorčáková Soňa, Chromý Květoslav, Jošt Jiří, Kaška Jiří, Klímová Marie, Kühnová Eva, Rolníková Jana, Švéda Richard, Tichá Věra, Vicenec Radek, Žíla Luděk
1979 - 1980, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová
1979 - 1980, 9. třída
Apač Milan, Baranovičová Dana, Bátoreková Dana, Beran Milan, Blašková Katarína, Bořil Jiří, Čermák František, Davidová Anna, Davidová Helena, Dražil Vladimír, Durna Miroslav, Elnerová Ivana, Faltová Lenka, Fedorčáková Lenka, Illichmannová Renata, Jandová Dana, Jurenka František, Koutná Ilona, Kozáková Vlasta, Kubů Václav, Pekarčíková Libuše, Kulhánek Karel, Ploszová Olga, Poláchová Karla, Polláková Libuše, Reichl Jan, Schnaubertová Eva, Skala Miroslav, Stejskal Miroslav, Švábová Věra, Švestková Milena, Tušinovská Jana, Urban Lubomír, Valenta Milan
1979 - 1980, 8. A
Třídní učitel: Mgr. Jaroslav Filip
David Karel, Davidová Růžena, Hás Leoš, Hás Libor, Klimeš Jaromír, Kühn Jiří, Polák Rostislav, Ptáčková Hana, Scheuer Jan, Vagnerová Eliška, Waltrová Hana
1979 - 1980, 8. B
Třídní učitelka: Mgr. Zdeňka Fojtíková
Bartoš Ladislav, Bátoreková Eva, Hamala Antonín, Peichl Jan, Smrčka Pavel, Topič Josef, Zeman Josef
1978 - 1979, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková
Bubelová Věra, Cink Josef, Cirjaková Ivana, Dostál Pavel, Fedorčák Jiří, Hamrle Josef, Hauk Miroslav, Hoško František, Jelínek Milan, Jurenka Petr, Kejíková Hana, Koubková Alena, Kozák Jan, Liška Petr, Marešová Eva, Obdržálková Ivana, Pejchal Miroslav, Podzimková Soňa, Poláková Iveta, Revús Petr, Sedláčková Jana, Stavinohová Jana, Stolariková Emílie, Schnaubert Jiří, Špaček Jiří, Vabroušek Pavel, Vágnerová Iva, Zach Stanislav
1978 - 1979, 8. A
Třídní učitelka: Mgr. Stanislava Pejchalová
Bartošová Hana, Bílá Eva, Danišová Alena, Filipová Anna, Chromý Vladimír, Knápek Josef, Malina Robin, Ohlídalová Ivana
1978 - 1979, 8. B
Třídní učitel: Mgr. Josef Polanský
Jurek František, Prokopec Radomír, Segeth Petr, Vacková Marta, Žáková Šárka
1977 - 1978, 9. třída
Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek
Abraham Jiří, Apač Jan, Bednářová Jindřiška, Bílá Jana, Čermák Josef, Čermáková Alena, Daniš Miroslav, Fedorčák Roman, Fedorčáková Marie, Haasová Ilona, Hegerová Kamila, Havránková Vlasta, Hošková Anna, Chládek Bořivoj, Kalousek Karel, Kejík Josef, Kmošek Jiří, Kosková Alena, Krobot Miroslav, Kühnová Vlasta, Luňáček Miroslav, Machovič Luboš, Smrčka Pavel, Stejskalová Milada, Stolarik Josef, Sýkora Lubomír, Timková Anna, Tušinovská Anna, Úradničková Irena, Urban Miloš, Vaníček Josef, Vološčuková Jitka, Žejdlík Miloš, Knápková Jiřina
1977 - 1978, 8. A
Třídní učitelka: Mgr. Eva Polanská
Bín Vratislav, Gottwaldová Jana, Hamalová Anna, Heger Luboš, Charvát Jaroslav
1977 - 1978, 8. B
Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková
Ohlídalová Marcela, Skyva Vladimír, Smrčková Zlatka, Sonntag Radek, Šopík Antonín, Švéda Jan, Valentová Anna, Valentová Vlasta
1976 - 1977, 9. třída
Třídní učitel: Mgr. Jaroslav Filip
Bednář Josef, Cink Pavel, David Erich, Hoško Eduard, Illichmann Jiří, Moravík Dalibor, Pluhař Jiří, Stavinoha Antonín, Urban Zdeňek, Vološčuk Jaroslav, Walter Josef, Dorňáková Ivana, Grézlová Marta, Hásová Magdaléna, Haasová Miroslava, Kobzová Renata, Koukolová Marta, Kubů Lenka, Kühnová Renata, Marešová Dagmar, Mertová Alena, Němcová Věra, Purkertová Dana, Rýznarová Vladimíra, Stolariková Lenka, Švábová Eva, Švestková Julie, Tichá Jana, Valentová Dana, Veithová Hana, Zemánková Dana
1975 - 1976, 9. třída
Třídní učitel: Mgr. Jaroslav Filip
Bartoň Jaroslav, Bien Jaroslav, Blaško Petr, Fišnarová Jaroslava, Horníček Miroslav, Hošková Eva, Jašek Ota, Jurenka Jan, Kalousek Zdeněk, Knespl Václav, Kohl Ladislav, Kopecký Libor, Kühn Vlastimil, Kulhánková Julie, Martincová Irena, Novák Zdeněk, Prokopec František, Schnaubert Jaroslav, Skala Ladislav, Skalová Jana, Sluše Milan, Stejskal Oldřich, Škorvaga Josef, Vaněček Milan, Žerníčková Marta
1974 - 1975, 9. A
Třídní učitel: Mgr. Rudolf Bohuslav
Augustýn Vladimír, Bednaříková Jana, Bien Josef, Bořil Petr, Dorňáková Miroslava, Hamrlová Hana, Hanzlíčková Iva, Herega Jan, Chudá Božena, Jandová Jitka, Kubeňová Helena, Pavelka Jaroslav, Pavlas Václav, Valentová Eva
1974 - 1975, 9. B
Třídní učitelka: Mgr. Ludmila Jehličková
Houžvičková Alexandra, Knápková Marie, Koukolová Ludmila, Odrazilová Věra, Ohlídalová Hana, Pavelka Václav, Pelikánová Tamara, Polláková Iveta, Popelářová Anna, Ptáček Jaroslav, Reichlová Taťána, Revús Stanislav, Štěpán Jaroslav, Švestka Miroslav, Valentová Jana, Vernerová Hana, Vogel Václav, Zachová Jana
1973 - 1974, 9. A
Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek
Bartoň Josef, Bednář Otakar, Folbrecht Milan, Frank Reihold, Kalousek Josef, Koukol Karel, Kutich Zdeněk, Langr Zdenek, Nožka Vladimír, Roušavý Oldřich, Veith Alfréd, Vicenec Jaroslav, Wítek Jan, Bořilová Soňa, Horynová Ivana, Hošková Marie, Jurenková Svatoslava, Koutná Ladislava, Kulhánková Kristýna, Pechová Bohuslava, Podzimková Jana, Skalová Zdeňka, Suchá Dana, Švábová Emílie, Vobořilová Božena, Vyhlídalová Marie
1972 - 1973, 9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Jana Kvasníková
Augustýn Libor, Luňáček Zdeněk, Baranovičová Miluše, Pavlas Stanislav, Bílý Radomír, Ptáček Václav, Braunerová Marcela, Reichlová Marcela, Cikrýt Milan, Růčka Drahomír, Hoško Jiří, Stolariková Marie, Hošková Lenka, Tempírová Ludmila, Houžvičková Helena, Zachová Dagmar, Lišková Vladimíra, Žerníčková Ilona
1971 - 1972, 9. A
Třídní učitel: p. Hýbl Karel
Dlhá Marie, Francová Ludmila, Jurenková Dagmar, Košek Zdeněk, Krejčová Ivana, Ohlídal Zdeněk, Podzimek Miroslav, Pohl Zdeněk, Pokálená Marta, Polášková Vlasta, Skrášková Květa, Suchomelová Anna, Šlezingrová Soňa, Štarmanová Marta, Vaníčková Anna, Vorlíčková Marie
1971 - 1972, 9. B
Třídní učitel: Mgr. Jaroslav Filip
Beranová Miroslava, Kalousek Miroslav, Klimešová Eva, Kristová Dagmar, Leničová Dana, Macková Marie, Merta Zdeněk, Němec Vojtěch, Ohlídal Miroslav, Steinerová Gertruda, Štětina Jan, Tušinovský Josef, Zachová Hana, Zezulová Jaroslava
1970 - 1971, 9. A
Třídní učitelka: p. Alena Zezulová
Černohous Miroslav, Doležalová Marie, Gablerová Alena, Grézlová Libuše, Kesselgruberová Hana, Kohl Zdeněk, Kopecký Pavel, Kubíčková Věra, Purkertová Jiřina, Rečková Jana, Ručka Pavel, Rybková Olga, Sádlová Marta, Saitlová Miluše, Šarapatka Milan, Šnevaisová Ilona, Štěpánová Dagmar, Trávníček Dušan, Vajdišová Věra
1970 - 1971, 9. B
Třídní učitel: Mgr. Josef Prušek
Bartoň Václav, Černohous Vojtěch, Dlhý Jan, Fišer Pavel, Franková Zdena, Gubka Antonín, Hošková Marie, Chudá Anna, Ilichmanová Věra, Marek František, Stejskal Alois, Stejskal Jiří, Stolarik Petr, Stolariková Zdena, Tejklová Milena, Valenta Miloš, Vicenec Miroslav
1969 - 1970, 9. A
Třídní učitelka: p. Jiřina Bydžovská
Bederka Ferdinand, Blaha Jiří, Cirjaková Jana, Černohousová Zdenka, Habivský Jan, Hampl Zdeněk, Hanzlíček Jaroslav, Havránek Viktor, Chromý Jan, Jurenka Jiří, Klement Jiří, Knápek Ladislav, Koblížková Vlasta, Koukol Josef, Podzimková Vilma, Skrášková Zuzana, Skulová Věra, Stejsalová Miroslava, Verner Pavel, Vogl František
1969 - 1970, 9. B
Třídní učitel: p. Zdeněk Tejkl
Čermáková Anna, Demčo Jan, Geitzlová Renata, Heckelová Anna, Kopová Zdenka, Koutný Jiří, Krejčová Lenka, Krist František, Kunert Josef, Mikulášová Anežka, Moravíková Naděžda, Mynář Pavel, Obdržálková Zdena, Rýznarová Vlasta, Šebestová Eva, Verner Jan, Vítek Jiří
1968 - 1969, 9. A
Třídní učitelka: p. Alena Indrová
Binarová Dagmar, Brisuda Antonín, Doubnerová Markéta, Herega Alexandr, Hubník Josef, Kadlecová Anna, Kubíčková Zdenka, Lenič Jan, Mareš Petr, Patkolová Miluše, Petrok Julius, Pohlová Vlasta, Purkertová Marie, Rybková Eva, Schmid Vladimír, Šustalová Lenka, Švédová Soňa, Tejkl Milan, Vajdišová Marie, Vaníčková Margita
1968 - 1969, 9. B
Třídní učitel: p. Zdeněk Tejkl
Bílková Alena, Blažek Stanislav, Dvořák Antonín, Gubková Drahomíra, Chval Petr, Jurenková Jitka, Klíma Alois, Kozák Miroslav, Merta Rudolf, Ohlídalová Marta, Reichlová Ludmila, Roučová Květa, Rýznarová Věra, Smrčka František, Stejskal Miloš, Sýkorová Jitka, Tempírová Jaroslava, Václavíková Květoslava, Zobal Jaroslav